2726

من شنیدم میگن ازراعیل از پشتت رد میشه

ادم یهو سیخ میشه 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که تقریبا یه ماهه بدنم اینجوری شده عصبی شدم فکرشو بکنید اینقده زیاده که برای اینکه به حالت عادی برگردم میرم زیر دوش اب گرم بازم تا میام بیرون اون شکلی میشم 😐

مراقب فاصله ها باشیم گاهی خیلی زود دیر میشود 😔😔😔

برق گرفتگی کلی یا توی کمرتون و سمت مهره هاتون این حس رو دارید ؟! 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
من که تقریبا یه ماهه بدنم اینجوری شده عصبی شدم فکرشو بکنید اینقده زیاده که برای اینکه به حالت عادی ب ...

نمیدونی از چیه کجای بدنت اینجوری میشه برای من تو سینمه

نمیدونی از چیه کجای بدنت اینجوری میشه برای من تو سینمه

من دست و بازوهام و رونهام نمیدونم والله دلیلش چیه یه مدته یه قرص برای پا درد دکتر برام نوشته شروع کردم میخورم ازشون فکر کردم از عوارض اونه ولی نمیدونم کی میخواد تموم بشه متنفرم از این حالت به خدا 😔

مراقب فاصله ها باشیم گاهی خیلی زود دیر میشود 😔😔😔
من دست و بازوهام و رونهام نمیدونم والله دلیلش چیه یه مدته یه قرص برای پا درد دکتر برام نوشته شروع کر ...

خیلی بده منم قرص زیاد میخورم پرانول فلوکستین و الپروزولام نمیدونم از اوناس یا ن

2706