2733
2734
عنوان

دندوناممممم

121 بازدید | 18 پست

سلامممم من الان چند شبی میشه ک وقتی میخوابم تا صبح چند باری از خواب پا میشم 

نمی‌فهمم چم شده 

بعدش دندونام و موقع خواب محکم بهم فشار میدم 

در طول روز همش گشنمهههه در حد مرگ با اینکه غذا میخورم 

دیشب هم خواب دیدم دندونام همش دو دهنم خورد میشن من تف میکنم تو دستام 

دو تا مشت دندون خورد شده دو دستم بود 

هیچ دندونی نبود تو دهنم همشون نصفه و نیمه و خورد شده 

آنقدر تو خواب گربه کردم حد نداره هی میگفتم دندوناممممم چ غلطی بکنم دیگه دندون ندارم و آنقدر واقعی بود هنوزم تپش قلب دارم 

منم یه مدت دندون قروچه داشتم از حرصو استرسه 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فشار دادن دندون بهش میگن دندون قروچه بخاطر استرس و ترس یا خراب بودن دندون یا مشکلات مربوط ب فک هس

وای صبح از درد داشتم میمردم 

تا حدی ک به سر درد می‌کشه کارم 

من هم کابوس ریختن دندونام رو همیشه دارم. عزیزم با توجه به آشفتگی ها و دندون قروچه احتمالا در روز زیا ...

چیکار کنم آخه من واقعا دچار نگرانی نیستم 

این چیزا منو نگران میکنن 

مسئولیت مهمی به دوشمه اما مطمئنم از پسش بر میام 

این چیزا دیگه چیه نمی‌فهمم 

2738

خوب برو دکتر من قبل نا عصب کشی داشتن نرفتم با خودم میگفتم گرونه بابام گناه داره الان یکم شکست دارم کارهای ایمپلنتو میکنم مرحله اولشم برو برای دندون هرچقدر هزینه و وقت بذاری ارزش داره

چیکار کنم آخه من واقعا دچار نگرانی نیستم  این چیزا منو نگران میکنن  مسئولیت مهمی به دوشم ...

عزیزم تعبیر خاصی نداره .خوب احتمالا به خاط این مسئولیت تحت فشار روحی هستید ناخواسته و توی کابوس هاتون موثر

2706