2737
2739
عنوان

بارداری‌پوچ‌وسقط

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 71 پست
واقعا  من ۸ هفته بودم بهم گفتن ضربان نداره ختم حاملگی دادن البته من به خونریزی افتادم

منم هشت هفته بودم بهم گفتن باید تا الان قلبش میزد برو سقط کن.الان یک سالشه ...لکه بینی داشتم کمی خونریزی نداشتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانمی منم چند روزه خونریزی دارم ببخشید دوتا تیکه ازم دفع شد الان خونریزم کمتر شده امروز میرم دگتر ب ...

اون تیکه ای که از من دفع شد اندازه یه مشت دست بود و شبیه یه بافت بود یه بافتی تقریبا شبیه شش گوسفند!!

اگه فقط لخته خونیه پس هنوز جفت دفع نشده!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
منم هشت هفته بودم بهم گفتن باید تا الان قلبش میزد برو سقط کن.الان یک سالشه ...لکه بینی داشتم کمی خون ...

عجب

تازه من بهترین سونوگرافی رفتم. گفت تا ۸ هفته ضربان نداشته باشه ختم حاملگی

2731
فکر کنم چیزی خوردن که سقط بشه...اگه به طور طبیعی لخته دفع میشده که پوچ بوده واقعا 

خوب گاهی اوقات بارداری های پوچ دیرتر دفع می شه مثلا هفته نهم!!  هر چه زودتر دفع بشه بهتره چون درد و خونریزیش کمتره و جفت چون کوچکتره راحت تر دفع می شه!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
بازم خوبه نا امید نشدی با اینکه دکتر گفته باید سقطش کنی، خوب دلت طاقت اورده  من تا یه دکتر یچی ...

منم واقعا نمیدونم چرا اینقدر زود میگن سقط کن.تازه دکترم از بهترین دکتر های شیراز هست

2738

عزیزم منم مثل تو بودم خیلی ترس از بستری داشتم ولی وقتی رفتم اصلا چیزی متوجه نشدم وقتی بهوش اومدم فقط تا یه هفته لک میدیم نه دردی کشیدم نه خونریزی کردم بنظرم برو بستری شو چون اگه بقایا دفع نشه خیلی بدتره 

استرس‌‌دارم‌‌کمکم‌کنیدراستی‌الان‌که‌خونریزیم‌شدیده‌بازم‌زرشک‌و... بخورم‌یانه‌کلافم‌اگه‌بیشترصبر‌کنم ...

چقد زود ۵ هفته که خیلی زوده حدافل ۴ هفته دیگه باید صبر کنی دکترت چقد احمق بود 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

اره عزیزم جنینت سقط شده منم سقط کردم دکتر گفت همون لخته ها از جنین هستن چون جنین توی یه اب شناوره براحتی سقط میشه اون جفته که حالت اسفنجی داره و بیشتر طول میکشه که تکه تکه دفع بشه 

2706