2726
عنوان

اگه اتفاقی برای نی نی تو دلمون بیفته چجور بفهمیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 52 پست
مرسی عزیزم ایشالله اون ۶ هفته هم بگذره ک من حرکاتشو حس کنم دلم اروم شه

عزیزم.منم ۱۴هفته هستم. مثل شما نگرانم.ولی جای نگرانی نیست.خداینکرده اتفاقی بیافته خیلی درد داری و حتما خونریزی داری....ترشح مهم نیست.

عزیزم همه این حس و داشتن منکه تا حرکتاش رو حس نکرده بودم همش فکر میکردم خدایی نکرده چیزیش شده بعدم ک ...

وای ک مادر کوه صبره بخدا ...عیب نداره ب ما وعده بهشت دادن😍🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوزم که آخرای هفته15هستم این استرسا رادارم

هرروز سوره حجرات میخونم که برای حفظ جنینه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
عزیزم.منم ۱۴هفته هستم. مثل شما نگرانم.ولی جای نگرانی نیست.خداینکرده اتفاقی بیافته خیلی درد داری و حت ...

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی برام نوشتی ایشالله نی نی همه سالم بیاد تو بغلشون.جنسیت رو تو nt بهت نگفتن؟؟

2728
وای ک مادر کوه صبره بخدا ...عیب نداره ب ما وعده بهشت دادن😍🤣

آره به خدا تازه میبینی بچه بدنیا میاد خیلی سخته بعد میگن عیبی نداره از ۶ ماه به بعد راحت میشه اینا همه چرته بچه هر چی بزرگتر میشه مشکلاتشم بزرگتر میشه البته این مشکلات واقعا دوست داشتنیه شما هم نگران نباش ان شاءالله بسلامتی نی نی تو بغل بگیری

نگران نباش منم مث شما بودم تازه من لکه بینی هم داشتم که با شیاف خوب شدم ترشحم تا جایی که میدونم ط ...

اره درسته استراحت کن سعی کن فشار بخودت نیاری جنسیت تو nt بت نگفت؟؟

آره به خدا تازه میبینی بچه بدنیا میاد خیلی سخته بعد میگن عیبی نداره از ۶ ماه به بعد راحت میشه اینا ه ...

قربونت برم مرسی از وقتی ک گذاشتی کاش دختر باشه قدرمو بدونه مث خودم ک عاشق مامانممم

عزیز من آدم ب هرچی فک کنه یا ازش بترسه همون پیش میاد اولا خدا نکنه دوما اگر تموم نخوره می‌فهمه طرف ا ...

وای خیلی از این جمله ادم ب هرچی فکر کنه سرش میاد میترسم 🤦‍♀️

قربونت برم مرسی از وقتی ک گذاشتی کاش دختر باشه قدرمو بدونه مث خودم ک عاشق مامانممم

عزیزم ان شاءالله هر چی که دوست داری صحیح و سلامت باشه دختر که نگو عشقه عشق با اون ناز و اداهای دوست داشتنیش❤

عزیزم ان شاءالله هر چی که دوست داری صحیح و سلامت باشه دختر که نگو عشقه عشق با اون ناز و اداهای دوست ...

وای شوهرم میگه دختر باشه بهم زنگ بزنه بگه بابایی خسته نباشی تا من خودمو بکشم براش🤣😍

2706