2733
2734
عنوان

نی نی یار های عزیز🙏🙏😔🌹

76 بازدید | 22 پست

لطفا کاربری منو حذف کنید دیگ نمیخام جایی باشم ک اشک آدمو به راحتی در میارن

این ک تو تاپیکات میگردن و شخم میزنن و یه کرم از توش پیدا میکنن و همون نقطه ضعفتو هدف قرار میدن و علیهت استفاده میکنن عذاب آوره....خدا رو خوش نمیاد 

اومدیم اینجا یکم درد و دل کنیم تا خودمومو سبک کنیم نه اینکه دل همو بشکنیم...😔😔😔😔

امروز از ته دل غصه خوردم و دلم شکست...

حاضرم هر دفه با یه کاربری بیام و بهم تیکه بندازن و بگن تازه وارد عضویتت مبارک اما تو تاپیکام تفتیش نکنن و با دردِ دلم،آتیشم نزنن...(البته ک دیگه یادم نی نی سایت و نی نی سایتی هارو فرامووش)😔

دوستان نی نی یار هارو تگ کنید ...🙏🙏🙏🙏😔

خداحافظ دوستون دارم 🌹

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

چقدر کار مزخرفی😤بگو کی بوده برم حسابشو برسم😠

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر کار مزخرفی😤بگو کی بوده برم حسابشو برسم😠

ولش کن نمیخام اینجا باشم

اما تمیبخشمش هیچ وقت

@نی_نی_یار_3    

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
ولش کن نمیخام اینجا باشم اما تمیبخشمش هیچ وقت

باشه عزیزم🥺

@نی_نی_یار_5    

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
اگ بلدید تگ کنید نی نی یار هارو

فعلا گوشیتو بذار کنار یه لیوان آب بخور

یه آهنگ شاد گوش کن از فکرش بیای بیرون

جدی نگیر اینجارو

امروز با یکی بحثت میشه دو روز دیگه با هم دوست میشین😊

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
فعلا گوشیتو بذار کنار یه لیوان آب بخور یه آهنگ شاد گوش کن از فکرش بیای بیرون جدی نگیر اینجارو امر ...

نمیتونم عزیزم تنهام شهر غریبم دور از خانواده

تنها جایی ک میشد صحبت کنم همینجا بود 

اما الان ترجیح میدم نباشم

باید دردامونو تو دلمون بریزیم تا کسی ی وخ باهاشون بهمون زخم نزنه

عزیزم میشه بگی چجوری باید نی نی یار رو تگ کنم؟؟؟ واقعا لازم بگو

اول @ میزاری 

بعد بدون فاصله اسم کاربریشو مینویسی 

بعد اون پائین که اومد میزنی روش

نمیتونم عزیزم تنهام شهر غریبم دور از خانواده تنها جایی ک میشد صحبت کنم همینجا بود  اما الان ت ...

عزیزم😕

به عنوان خواهر بزرگتر بهت میگم اینجارو جدی نگیر

هر جور که صلاح میدونی انجام بده

امیدوارم همیشه حالت خوب باشه⚘

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
عزیزم😕 به عنوان خواهر بزرگتر بهت میگم اینجارو جدی نگیر هر جور که صلاح میدونی انجام بده امیدوارم ...

زنده باشی

فدای محبتت

2706