2733
2734
عنوان

کسی لنز طبی داره؟ یک سوال دارم😢

93 بازدید | 14 پست

من چشمام در حالا عادی دور رو ضعیف میبینه نزدیک رو خوب 

الان سه روزه لنز میزارم دور رو خوب میبینم نزدیک رو تار و وقتی با گوشی کار میکنم یا کتاب میخونم انقدر تار میبینم هی باید پلک بزنم تا شفاف بشه و یکم بعدش سردرد میشم🙁😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من لنز استفاده کردم اصن اینجوری نشدم  لنزت چند ماهه اس ابش چند وقته باز کردی دستاتو تمیز میشور ...

لنزم یک ساله هست

همه اینکارارو میکنم ولی باز اینجوری میشم:((

استارتر یه سوال دارم لنز تاریخ مصرف داره یا مثل عینکه  و قیمتش حدودا چنده

اره تاریخ مصرف داره 

دو نوع یکیش سالانه هست میخری 

یکیش فصلی

قیمتشم بستگی به شماره چشمت داره مال من دوتاش شد 180

گذاشتن برداشتنش هم یکم سخته اگر با عینک مشکلی نداری عینک بگیر هزینشم کمتره راحت ترم هست اما من چون نمیتونستم عینک رو بزارم رو چشمم لنز گرفتم

پارسال عینک گرفتم چون اصلا نمیذاشتم چشمام خییلی ضعیف تر شد 

2738
لنزم یک ساله هست همه اینکارارو میکنم ولی باز اینجوری میشم:((

عزیزم یک ساله واقعا ریسکه 

فصلی بگیر ک مدتشون سه ماهه است اگه داءم استفاده نکنی تا شش ماهم میشه استفاده کنی ابش باید سه ماه بعد باز شدن درش دور انداخته بشه فقط سه ماه تاریخ داره خیلی مراقب باش لنز واقعا ریسکه 

اهااا به نظرت اشتباه کردم لنز گرفتم؟ 

ن ولی اشتباه اینجاست تو هر روزززز بزنی 

برا مهمونی بیرون میری عروسی و اینا بزن همیشه نزن واقعا خطرناکه دکتر من وقتی فهمید سه ماهو کلا هر روز زدم داشت کلمو میکند گفت لنز برا گاهی موارده ن هر روز هر روز

ن ولی اشتباه اینجاست تو هر روزززز بزنی  برا مهمونی بیرون میری عروسی و اینا بزن همیشه نزن واقعا ...

من هر روز میزنم ککک

اخه اگه نزنم سردرد میشم دور و ورمو نمیبینم

2706