2737
2739
عطاری ها دارن

آره ۵یا۶تومن هس قیمتش

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اندوسکوپی کردم،تنگی نفس بعضی وقتا میگیرفتم اما بیشتر غذا میخورم میسوزه معدم شما اینجوری هستی

آره منم همینجورم ،ولی تنگی نفسم همون مرکب دو خیلی فرق میکنه

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
2728

استاتر صمغ شیرین بگیر از عطاری منم میخوام استفاده کنم 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
خوبه؟بگیرم؟

من خودمم استفاده نکردم اما خیلی‌ها بهم گفتم خیلی خوب هست و سیاه دانه دو قاشق غذا خوری بریز تو یک کیلو عسل ناشتا یه قاشق بخور اونم میگن واسه زخم معده عالی هست 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
شما رفلاکس داری؟دردت به کجا میزنه؟ بعد از غذا اینجوری میشی؟ صمغ خوبه ؟

من صبح با معده درد بیدار میشم و هنیشه درد دارم یکساله مداوم درد میکنه به پشت شونه هام میزنه سردرد و زیر سینه هام درد میگیره جوری که یه مدت فکر میکردم قلبم درد میکنه  متاسفانه مال من شدید شده پارسال اندسکوپی دادم و دارو استفاده کردم بهم رژیم غذایی داد که رعایت نکردم حالا میخوام صمغ و سیاه دانه استفاده کنم البته بیشتر مواقع صبحها قرص استفاده میکنم تا آروم بشه 

2738
من صبح با معده درد بیدار میشم و هنیشه درد دارم یکساله مداوم درد میکنه به پشت شونه هام میزنه سردرد و ...

وای مثل منی منم همینم قشنگ درد به پشتم میزنه خیلی سخته امیدوارم شیرین بیان خوب باشه،روزی ۱ بار باید شیرین بیان و خورد؟

منم فکنم رفلاکس دارم بعضی اوقات احساس میکنم چیزی تو گلوم گیر کرده قفسه سینم تیر میکشه پشت کتبم درد میکنه مایعات بخورم معدم میسوزه رفتم دکتر میگه اینا همش از اعصاب تاحالا داروی گیاهی استفاده نکردم همش قرص وکپسول خوردم ی مدت بهتر میشه ودوباره بر میگرده

وای مثل منی منم همینم قشنگ درد به پشتم میزنه خیلی سخته امیدوارم شیرین بیان خوب باشه،روزی ۱ بار باید ...

نه سه بار میشه خورد اما میگن خیلی خوبه قبل خواب بخوری و بخوابی 

خوب شدید خوردید؟رفلاکس دردش به کمر و کتف میزد؟

من هلیکو باکتری دارم اره به کتم میزنه قفسه سینمم درد میکنخ فقط دردمو اروموم میکنه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706