2726
عنوان

روز جهانی شکلات🤩😋🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 26 پست
اینو گفتی الان خانومای  همیشه در صحنه ی سایت میرن خون شوهراشونو تو شیشه میکنن کادوی سرویس طلا م ...

دیگه کسی پول طلا خریدن نداره

خیالت راحت

به همین شکلات باید قانع باشیم

اونم البته مارک های خارجی و با کیفیت ش خیلی ارزون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خدارو شکر بهونه امروزمم جورشد واسه شکلات خوردن دیگه عذاب وجدان ندارم😁

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2728
خب خدارو شکر بهونه امروزمم جورشد واسه شکلات خوردن دیگه عذاب وجدان ندارم😁

من حتی اگه رژیم بگیرم شکلات تلخ میخورم

یه جا دارم تو کابینت قایم کردم پسرم پیدا نکنه و گرنه باید باهاش شریک بشم....

رفیق بی کلک مادر....😄

من حتی اگه رژیم بگیرم شکلات تلخ میخورم یه جا دارم تو کابینت قایم کردم پسرم پیدا نکنه و گرنه باید با ...

من یک معتاد شدیدم به شکلات کلا یه کشو فریز رو به شکلات تلخ اختصاص دادم ولی عاشق همشونم دیروز چون زیاد خوردم امروزو گفتم نخورم که دیگه روز جهانی شکلاته نمیشه نخورد😁

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
من حتی اگه رژیم بگیرم شکلات تلخ میخورم یه جا دارم تو کابینت قایم کردم پسرم پیدا نکنه و گرنه باید با ...

منم یواشکی میرم تو حیاط بستنی شکلاتی میخورم

آخه واسه بچه ها خیلی خوب نیست 😆

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️