2737
2734

مادرشوهرم دیروزغذادرست کرده بود که به چندنفراطرافیانمون بدیم،بعدیهو یه ظرف دادبه جاریم گفت اینوبده به خانواده ت،ولی به من نگفت،اینقد ناراحت شدم که دیشب کلی گریه کردم،به نظرتون ازش گله کنم؟ یاباهاش سرسنگین بشم؟یاهیچ واکنشی نشون ندم

من رفتارم با طرف عوض میشه و تمام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو.صبر کن تو موقعیت مناسب بگو.یا یه چیزی از طرف خانواده ات براش ببر شرمنده اش کن.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

هوووووو انقدر این کارارو با من کردن و هیچی نگفتم

فقط فاصله بگیر

گریه واسه چی آخه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

من هر چقدرم بخوام خودمو جلو طرف نگه دارم نمیشه 

خودش میفهمه 

در ضمن انقد مادرشوهرتو گنده کردی واس ی ظرف غذا نشستی گریه کردی ... خدا برکت بده ب مال بابات ... 

خاک بر سرش  ... ولش کن 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

اوووووووه من هزار بار از این اتفاقا افتاده

ولی خب یه بارم که خواست گوشت نذری بفرسته برای مامانم گفتم نیاز نذارن بدین مستحق

به شوهرمهم گفتم بگو هیچوقت هیچ چیزی برای خانواده من نفرستن

می دونست بخاطر کارای قبلیشونه

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2706