2733
2739

این کرونا فرصت خوبیه که این تشریفات و تجملات حذف بشه...هزینه های میلیونی که واقعا الان در توان خیلی ها نیست...حداقل میتونیم هزینه های بیخود رو صرف کارهای بهتر و مهمتر کنیم

امید آخرین چیزیست که میمیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@فقط_طلاق    بیا راهکار بدع      

شک نکن فقططططططط طلااااااااااااااااااااااااااق

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
دوساله عقدم و واقعا سخته دیگه 

طلاق بگیر و مهرتم بگیر تا خستگیت بره😂😂

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
شک نکن فقططططططط طلااااااااااااااااااااااااااق

جوووووووون نترکی ببی    

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
برو ارایشگاه البته اگه میتونی وسایلاشو خودت بگیر ببر بعدم برین اتلیه یه عکسی داشته باشین بدون جشن و ...

هیچوقت نتونستم با این قضیه کنار بیام. ادم وقتی عروسی بگیره میره آرایشگاه و لباس می پوشه. وقتی نگیره مگه خاله بازیه که بری لباس عروس بپوشی عکس بگیری. حس میکنم عقده ای بازیه

اسمش 😂😂😂

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
لباس عروس بپوش برو اتلیه و ارایشگاه با خانواده هم شام بخورید تمام

من قصدم همینه ولی امان از مامانم و چشم و هم چشمی🤦🏻‍♀️هی میگه مگه ازدواج دومته که همینجوری بری خونه خودت

2706