2733
2734
عنوان

خانما با لیفت ابرو میشه نماز خوند؟

25349 بازدید | 59 پست

آیا؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب نماز نخون

😐😐😐

خب لازم باشه لیفت نمیکنم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

زنگ بزن ۳۲۰۲۰ دفتر حرم امام رضا (ع)

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
زنگ بزن ۳۲۰۲۰ دفتر حرم امام رضا (ع)

دفتر استفتائات آقا رو نداری؟

2738
😐😐😐 خب لازم باشه لیفت نمیکنم

خیلی جوابت  به دلم نشست  احساس کردم حرفشو تو دهنش خورد کردی  فک نکنم عزیزم مانعی باشه  میتونی وضو بگیری ولی برای اطمینان ازافراد اگاهتر بپرس ☺☺☺😍😍

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
خیلی جوابت  به دلم نشست  احساس کردم حرفشو تو دهنش خورد کردی  فک نکنم عزیزم مانعی باشه ...

خیلی ممنونم عزیزم لطف داری😍😘😘

لیفت مانع رسیدن اب نیست

یعنی هیچ موادی روی ابرو نمیمونه؟

من یبار حکم لیفت ابرو ومژه روخوندم نوشته بود اگه بابخار حالت بدن مواد نزنن درسته اگه مواد زده بشه نم ...

فکر نمیکنم

مواد میزنن....ولی میگن این مواد فقط حالت تقویتی داره

نمیدونم ...موندم چیکار کنم..ابروهام رومخمه...خیلی خالی داره ۴۰روزه ک دارم تقویتی سریتا ک ۱۳۰هزارتومنه میزنم...هیچی ب هیچی

شوهرمم میگه بدم میاد میکرو و فیبروز...میگه فقط طبیعی...☹☹

منم شنیدم ایرادی نداره

وای چ دختر نازی😍😍😍

2706