2733
2739
عنوان

باردارای عزیز بیاید لطفا

120 بازدید | 25 پست

من ۱۸ هفته هستم.دیشب برای اولین بار یهو سمت‌چپ‌شکمم سفت شد و حرکات ریز داخل شکمم حس شد.نمیدونم بچه تکون خورد یان.ولی انگار یکم سمت چپ شکمم بالاتر سمت راست اومد بعد ب حالت عادی برگشت

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی بوده😁

ینی شکم یهو سفت میشه تکون خورده

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2728
اره بچت تکون خورده😍😍😍 من که الان چهارهفته وشش روزم ولی جاریم که دوازده هفته بودمیگفت یچیزی تکون ...

ای وای.یهو ترسیدم.گفتم‌چیه تکون خورد😍😅

نه همیشه ولی خوب گاهی که یه گوشه شکم جمع میکنه خودشو سفت میشه شکم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
نه همیشه ولی خوب گاهی که یه گوشه شکم جمع میکنه خودشو سفت میشه شکم 

اره اینجور شد.

😂😂😂😂اره عزیزم بسلامتی تکونای نی نی اینجوریه.حالا اگه بیشتر میخای بدونی صبحها که بیدار میشی قبل اینکه بلند شی دستتو بزار رو شکمت کامل یه توپ کوچولو زیر دستت حس میکنی.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عزیزم یسوال برای سونو قلب هشت هفته رو از اولین روز آخرین پریود حساب کردی یااززمان تخمک گذاری؟ کدومو ...

عزیزم‌من بعد ۳ هفته ک پریود نشدم.رفتم سونو قلب جنین.ک‌سونو گف ۶هفته هستی.خودم نمیدونستم دقیق چندم.حدسی واسه خودم میگفتم..تو هم ۳.۲ هفته بعد پربود نشدن برو سونو قلب

وای کی میرسه اون لحظه برای من😍

انشاا... ب زودی زود گلم

😂😂😂😂اره عزیزم بسلامتی تکونای نی نی اینجوریه.حالا اگه بیشتر میخای بدونی صبحها که بیدار میشی قبل ا ...

ای حان😍😍😍باورم نمیشه ی نی نی دارم

اره بچت تکون خورده😍😍😍 من که الان چهارهفته وشش روزم ولی جاریم که دوازده هفته بودمیگفت یچیزی تکون ...

تو دوازده هفته که خیلی زوده تکوناش مشخص نیست.فقط گاهی حالت یه نبص کوچولو ادم احساس میکنه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706