2737
2734
عنوان

دیشب گفتم جاریم حالش بدشده اورژانس اومده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3097 بازدید | 107 پست
بعددیگه هیچی درجواب من نفرستاد الان میگم چه اشتباهی کردم پیام دادم

اره اشتباه کردی 

باید زنگ میزدی 

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
به قول دوستمون کاش زنگ میزدی

قهریم باهم اوناباعث دعوابودن ولی بازمن کوچکتربودم رفتم واسه اشتی پیشقدم شدم ولی اونابازم قهرن دست بردار نیستن

به امیدخدایی که بالای سره نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعددیگه هیچی درجواب من نفرستاد الان میگم چه اشتباهی کردم پیام دادم

نه خوب کاری کردی تو مواقع اینطوری طرف قهرم باشه انتظار داره از همه حتی به یادش باشن

در همین حد برو جلو زیاد خودتو اذیت نکن

2731
کو جواب  وای من به زنداداش مادر شوهر پدر شوهرم نم یسازم  جاری بیاد لابد میکشم شون یاخدا

😂😂😂😂😂😂 نه بابا بهت نمياد 😂😂😂😂

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
میخواستی برات قربون صدقه بره ،خودت میگی قهریم ،بعد اس دادی زنگش نزدی

گفتم چراقهریم بخون گلم اصلا من مقصرنبودم

2738
خا چیز بدی نگفته ک    

ببخشید میشه که معنی اسمتون رو بگین؟کنجکاو شدم تلفظ اش سخته😅

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  

من سرماخوردم دیروز جاریم منو دیده میگه آزمایشش چجوریه؟منه خنگ فک کردم آزمایش خونایه بارداریمو میگه گفتم خونه دیگه برا کمخونیو اینا میگه ن منظورم آزمایشه کروناس رفتی دادی چجوری بود؟😒

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
😲خل شدی مگ میگی بیین چجوری  جواب پیاممو داده  اون  اصلا جوابتو ندادع ک بگی چجوری جچا ...

چرا دیگه فقط نوشته سلام بهترم 

قهریم باهم اوناباعث دعوابودن ولی بازمن کوچکتربودم رفتم واسه اشتی پیشقدم شدم ولی اونابازم قهرن دست بر ...

بسشه تا همین حد خوب کردی شعورتو رسوندی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ببخشید میشه که معنی اسمتون رو بگین؟کنجکاو شدم تلفظ اش سخته😅

اسمم تیارا هست قشنگ جون

اولش نوشتم justashvan  ینی جاست اشوان 

معنیش ینی فقط اشوان

اشوان خواننده مورد علاقه مه ببی گلوم    

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2706