2737
2734
عنوان

طلاق

163 بازدید | 14 پست

من 21سالمه بخاطر نبوده علاقه و‌تفاهمه و بدبینیه طرف دارم جدا میشم.قصد دارم واسه ادامه راه و بیکار نبودن پیام نور ثبت نام کنم و ی هنری چیزی همراهش یاد بگیرم.ولی نمیدونم چ رشته ای...بنظرتون چ رشته ای برم که سختم نشه و زیاد نخاد سره کلاس برم و اینکه ب کارم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خاهشا ی رشته انتخاب کن ک بازار کار داشته باشه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2738
چی اخه

بهترینش ک شاخه های پزشکیه و اگه واقعا بخای میتونی.

خودمم تو فکرشم ولی همش فکرای منفی ذهنم میاد

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

ببین گلم ب نظر من درس ب دردت نمیخوره الان! برووو دنبال کار هنری.خیاطی ارایشگری.......و خیلی چیزی دیگ باعث میشه زود یاد بگیری و در اومد دااشته باشی.دانشگاه همش خرج کردنه و تهش ب هیچ جایی نمیرسی.از بین دانشگاهیا من دیدم یا اینایی ک تربیت معلم رفتن موفق شدن یا پزشکی و پیرا پزشکی.پس بی خود خودتو گیج نکن

2706