2410
2553
نه کرونا عفونت و چرک گلو نداره تاجایی ک من میدونم

اخه شوهر من دوهفته تب و لرز گرد خوب شد بعدش لوزش عفونت کرده فشارشم میره بالا میکه بدنم  میلرزه  اصلا هم خوب نمیشع

بهترین نیستم اما خودمم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چرا احتمال داره کروما باشه یه دکتر معروف به اسم دکتر کیوان توی اینستا میگفت علایم کرونا تغییر کرده اب ریزش مداشت قبلا امده الان جزو علایم کرونا اب ریزش چرک گلو 

ازمایش ته حلق بده 

وگرنه ازمایش خوندبه همه میگه منفی 

واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد

[QUOTE=144698217]چرا احتمال داره کروما باشه یه دکتر معروف به اسم دکتر کیوان توی اینستا میگفت علایم کرونا تغییر کرده ا آره شوهر منم آزمایش خون داده بهش دکتر گفت عفونت نیست الان درد میکشه دکتر هم میره میگن زمان میبره میترسم عفونت بدنشو بگیره

بهترین نیستم اما خودمم😍
2714
سلام. منم همون علائم شوهرتونو دارم لرزم خوب نمی شه لوزمم ورم داره و سنگ لوزه می یاره. چی شد شوهرتون ...

سلام عزیرم والله دم نوش دادم و سوپ میخورد واسه گلوش هم رفت متخصص عفونی ی قرص نوشت دو روزه خوبش کرد  ولی در کل زیاد طول میکشه تا ادم کامل خوب بشه

بهترین نیستم اما خودمم😍
خیلی ممنون زود جواب دادین قرص چی بود خاطرتون هست . 

نه عزبزم ولی از شوهرم میپرسم اگه یادش مونده باشه بهتون میگم انشالله زود سلامتیتون رو بدست بیارین ولی نگران نباشین خوب مبشین 

بهترین نیستم اما خودمم😍
2706