2726
عنوان

قرص اورژانسی، پریودی ، بارداری

178 بازدید | 15 پست

سلاممم تو روخدا بیاید راهنماییییم کنیددد 

من‌۲۳ خرداد رابطه  بدون دخول داشتممم ک اب منی  ریخته نشد  ب من  اما  پیشاب احتمالشه بهم برخورد کرده باشه 

۲۴ خرداد قرص اورژانسی 1/5خوردممم

یک تیر   ب مدت سه  روز  خونریزی خیللللی خفیفی داشتممم  

با این  شرایط  و خونریزی ایا احتمالللل بارداری هسسس؟؟؟ اگر هس چقدره؟؟؟

موعد پویددی خودم  ۱۱ تیر بوده ک نشدممم البته اینو بگم اصلا منظم نیستمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قرص اورژانسی باعث میشه پریود بیافته جلو معمولا یکی دو هفته بعد از خوردن قرص پریود میشه باردار نیستی

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
قرص اورژانسی باعث میشه پریود بیافته جلو معمولا یکی دو هفته بعد از خوردن قرص پریود میشه باردار نیستی

الان این خونریزی خفیف سه روزه ای ک میگم   داشتم  معنیش  پریودی بوده؟ 

الان این خونریزی خفیف سه روزه ای ک میگم   داشتم  معنیش  پریودی بوده؟

آره پریود بعد اورژانسی معمولا مسخره ست😩

منم الان خوردم احتمالا یکی دو هفته دیگه دوباره پریود میشم و باز کل سیستم بدنم میریزه بهم😣

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

فقط اومدم بگم نخور این قرص ...دکتر بهم گفت دیواره رحم مشکل پیدا میکنه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
فقط اومدم بگم نخور این قرص ...دکتر بهم گفت دیواره رحم مشکل پیدا میکنه

من اولین باره قرص خوردممم  

کلن  من تا حالا  دوبار فقط رابطه داشتم واسه همین انقدر  میترسم  دیشب تا مرز سکته رفتم  همش دارم چک میکنم ببینم پری شدم  یا ن

آره پریود بعد اورژانسی معمولا مسخره ست😩 منم الان خوردم احتمالا یکی دو هفته دیگه دوباره پریود میشم ...

من اصلا واسم  مهم نیس   پریودی بعدیم کی باشه فقط اسنرس بارداری کشته منوو 

اخه ما هنوز نامزدیم اونم ن رسمی 😑😑😑😑اتفاقی بیفته  باید فاتحه خودم  بخونم 

من اصلا واسم  مهم نیس   پریودی بعدیم کی باشه فقط اسنرس بارداری کشته منوو  اخه ما هنو ...

خب وقتی رسمی نیستین چرا شلوغ میکنین که هی استرس بکشین یکم صبر کنین تا به وقتش😅😅😅

2706