2737
2734

شوهرمن یه حواهرتنی داره یه برادرناتنی چندسال بود باپدرو نامادریش قطع ارتباط بود من هرچی به خواهرشوهرم میگفتم آشتیشون بده میگفت بمن چه.شوهرمن تواین چندسال خیلی تنهابود وجز باخواهرش باهیچکس ارتباط نداشت تاامسال که بچه دارشدیم برادرشوهرم آشتیشون داد.فرداتولد پسرمه چون خونه پدرشوهرم بزرگه و مهمونام زیادن به مادرشوهرم گفتم اگه اجازه بدین خونه شما بگیریم اونم قبول کرد بعدبه خواهرشوهرم گفته بودکه اخه من پام درد میکنه نمیتونم و اون عروسشم عزادار داییشه دوهفته پیش فوت کرده نمیاد و ازاین حرفا خواهرشوهرمنم فوری زنگ زده به شوهرم گفته مامان اینجوری گفته و منطورش اینه که چون اون عروسم عزاداره منم عزادارم واین حرفا خلاصه حسابی شوهرمو پر کرده با اینکه من بارها به خواهرشوهرم گوشزد کرده بودم درمورد نامادریش چیز بدی به شوهرم نگه شوهرمن منتظر بهونه برا قطع رابطس، دقیقا همین شد و شوهرم دوباره میگه من قید اینارو زدم. اینم بگم خواهرشوهرم از این‌طرف بد نامادریشو میگه از اونورم ۲۴ ساعت اونجا تلپه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو چقد عجیبی که حوصله مهمون بازی و رفت و آمد داری ما با همه قطع رابطه ایم و خیلی هم راضی هستیم 

چند سال قهر با خانوادش بهم ثابت کرده وقتی با اونا قهره و رفت و امد نمیکنه زورش میاد منم با خانوادم در رفت و آمد باشم 

به نفع همتونه که تولد نگیرین اوضاع خیلی خرابه هر یک نفر میتونه ناقل باشه و ناخواسته جون بقیه رو به خطر بندازه و تولد تبدیل بشه به ....

تولدش مبارک الهی صدساله بشه  و اونام بالاخره اشتی مبکنن نگران نباش کلا هم ارتباط زوری به درد نمیخوره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

مگه تلوزیون نمیبینی ک میگن تو جشن تولد بودن همشون مثبت شدن تستشون ..مگه ندیدی داماد تو شب عروسیش کرونا گرفته و مرد ..اححححح

دعا پرنده ای عشق است ،،ک بال پر دارد ..التماس دعا ..

خب به نظرم کار شما اشتباهه

هم الآن اوضاع خوبی نیست برای تولد گرفتن

هم اینکه جاریت عزاداره و میخوای جشن بگیری!! به نظر من خیلی زشته .

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706