2410
2553
عنوان

اونایی که خونشون سرامیکه بیان

797 بازدید | 38 پست

بچه ها من بیشتر جاهای خونم خالیه ولی اگه یه فرش بگیرم کلا پر میشه و ممبل روی فرش میاد

به نظرتون چطور میشه خودم فکر میکنم از سرامیک خسته شدم دوست دارم بیشتر فرش باشه ولی میترسم زشت بشه

سرامیک رو که کامل فرش نمیکنن پذیرایی ما پنجاه و هفت متره چهارتا فرش انداختیم فقط دوتا 6 متری یه دوازده یه دونه 9

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خو بر اساس اندازه خونت ی فرشی بگیر ک دورش سرامکام معلوم باشه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بره من بیشتر فرشه .سرامیک خوشگله ولی سخته نگه داشتنش

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

نه چرا فداتشم زشت باشه من خونم سرامیک بود چون بچه کوجیک داشتم میرفنن روشون دست پاشون یخ میزد کل خونرو موکت نصب کردم  اصلا این فکرو نکن زشت میشه امتحان کن ببین چطور‌میشه

2714

خوب فرش رو اندازه ای بگیر که زیر مبل نره

الان خونه من فرش ها رفته زیر مبل و خیلی زشته. ولی چون قصد داریم خونرو عوض کنیم به ناچار تحمل میکنم و فرش رو عوض نمیکنم تا ببینم خونه بعدی انشالله چه اندازه فرش میخواد

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من سرامیک بود الان موکت کردم بخاطر سردی زمستان و بچه که روش میره راضیم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

من خونمون سرامیکه کلا

سرامیک سفید ساده بررررراااااق یعنی یه تار مو هم بیوفته روش معلومه😓با یه بچه کوچولو شیطون خیلی سخته ولی من اصلا خوشم نمیاد بخام همش رو فرش کنم

این جمله باعث آرامش زندگیم شد👈خودت رو به خودت ثابت کن،نه به دیگران😉👉

فرش کوچیک بگیر که از کناره های سرامیکا مونده باشه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
نه چرا فداتشم زشت باشه من خونم سرامیک بود چون بچه کوجیک داشتم میرفنن روشون دست پاشون یخ میزد کل خونر ...

چه خونه خوشگلی داری به شادی و خوشی توش زندگی کنید

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706