2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش میگفتی یه خالی ببند که بگنجه!!!!

واکنس نیومده رو چطور خریده؟؟

مردم چه پزهایی میدن دیگه😂😂😂

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2728
دکتر مردانی تو برنامه طبیب گفت بیاد قیمتش حدود 75 تومنه 3 پوند یا یورو یادم نیس دقیق

دکتر مردانی: واکسن کرونا ساخته شده است، اما هنوز اجازه استفاده آن توسط سازمان بهداشت جهانی صادر نشده

🔻این واکسن روی 800 نفر که در معرض ویروس کرونا بوده اند تست شده که هیچ کدام از 800 نفر به کرونا مبتلا نشده اند

🔻شاید تا دی ماه این واکسن در اختیار نیمی از مردم جهان قرار بگیرد

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
واکسن کرونا تا دوسل دیگه هم کشف نمیشه توسط هیچ کشوری. چون هنوز رفتارهای بیماری قابل پیشبینی نیست. هر ...

ویروس که خودش خودشو جهش نمیده

جهشش میدن

ساده نباشیم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
واکسن کرونا تا دوسل دیگه هم کشف نمیشه توسط هیچ کشوری. چون هنوز رفتارهای بیماری قابل پیشبینی نیست. هر ...

عزیزم کشف شده تست نهایشم ثبت شده منتها همشو امریکا پیش خرید کرده لعنتی 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

یکی ازاشناایه مارفته بودتوکمابه خاطر کرونادکترش گفته بودیه امپول هست توترکیه اونوتهیه کنید بزنیم خوب میشه ۵۲ میلیون قیمتش بود اونوسریع تهیه کردن خوب شده وضعش خیلی خیلی بدبوداون تجویز وهمزمان دکتر وسه یه پرستارکه اونم توکمابود کرده بود اطرفیانش دست دست کردن اون مردحالانمیدونم اون واکسن بوده چی بوده بماند الان مرده میره سرکارش بازاریه 

من از واکسنشم میترسم

دیگه بهشون اعتماد ندارم، وقتی انقد راحت همچین ویروسی رو ساختن و انداختن به جون مردم، همش میترسم واکسنشم یه ویروس دیگه رو به طور مستقیم وارد بدنمون کنه😒

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706