2726
عنوان

پسری که خیلی با دخترا در ارتباطه

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 123 پست

چرا هر کی میاد سمت من یه مشکل جدی داره؟ یکیشون دیوونس یکیشون خرابه اون یکی.... 

چرا منم مثل بقیه دخترا نمیتونم با یه پسر آدم حسابی عشقو تجربه کنم با اینکه خودم از همه نظر خیلی خوبم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی عزیزم من باتوجه بع پست اول نظر دادم اما الان میگم مورد ازدواج نیست.من نمیگم هرکسی پ و ر ن ذیده خیلی ادم بدیه اصلا اینطور نیست ممکنه یه زمانی ذیده باشه وتموم اما اینکه پ و ر ن دیدن عادت هرروزش باشه بده.ودرموردمشروبم به شخصه نمیتونم بپذیرم چون کسی که بع بدن خودش اسیب میزنه وارزش قائل نیست نمیتونه برای دیگری ارزش قائل باشه مگر اینکه واقعا ترک کنه خوردنشو.وگرنه هممون اشتباه میکنیم مهم اینه اشتباهمون عادتمون بشه یا واقعا متوجه اشتیاه بودنش بشیم.درضمن فکر نمیکنم با چیزیی  که گفتین حداقل باشما قصد ازدواج داشت باشه 

واینکه شخصیت یه پسر از پول مهم تره اگر خواستکاراتون شخصیت خوبی دارن بیشتر به اونا توجه کن واینکه زمانی ک با سبک  زندگی این اقا مخالفی پس جای فکر کردن نداره دنبال راضی کردن خودت وتوجیه رفتاراش با پرسیدن نظر دیگران نباش عمیقا بااعتقادش مشکل داری پس ازش بگذر

از کجا میدونی کار بدی هم نمیکنه

من  روی پروفایلت خیلی دلم رفته😂

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
ای جون😂😂

خیلی بانمکه 

الان قسمت اعلانات دوتاشدند😍

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
البته به جز چت و حرف زدن مثلا با یه دختر میره رستوران و پارک و اینا ولی از دختره خوششم نمیاد و نمیخو ...

شرمنده ولی این ادم لاشیه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
بچه ها به خاطر این نیست که خیلی گرمه و الان زن نداره که خودشو تخلیه کنه؟ 

یه همچین آدم گوهی تو زندگی من بود با لگد انداختمش بیرون اینا هرزن ، هرز به اسم اجتماعی بودن میخوان با همه لاس بزنن و خوش باشن بعد ازدواجم ذره ای تغیر نمیکنخ اعتراضم بکنی توجیه میکنه! یا بهت میگه کور بودی قبل ازدواج ندیدی من اخلاقم چطوریه!

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
آخه خیلی صادقه همه چیشو میگه. اگه پسر خرابی بود خب اینا را نمی‌گفت. مثل خیلی پسرا این کارا رو می‌کرد ...

بیخیال تو روخدا ! اون میگه چون کار خودشو بد نمیدونه!

کار بد کار اشتباه در هرصورت اشتباهه چه قایم کنی چ صادقانه بگی تا ته دنیا هم ک بری اشتباهه 

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
2706