2726
عنوان

پسری که خیلی با دخترا در ارتباطه

2224 بازدید | 123 پست

بچه ها یکی از همکلاسی های من با دخترای مختلف حرف میزنه و چت میکنه و حتی با همکلاسی های سابقش (دخترا) هنوز در ارتباطه و هر دختری را میبینه سریع میخواد باهاش حرف بزنه. ولی دوست دختر نداره و با دخترای مختلف هم فقط حرف میزنه و چت میکنه ولی کار بدی نمیکنه باهاشون. به نظرتون چرا این طوریه؟ چرا انقد دوست داره با دخترا حرف بزنه؟ اسم همچین پسری دختر بازه؟ چنین پسری بعد ازدواج هم همین طور میمونه و مدام میخواد با دخترا ارتباط برقرار کنه؟ برای ازدواج میشه به چنین پسری اعتماد کرد و ممکنه بعد ازدواج خوب بشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه یه ارتباط ساده و معمولی باشه ایرادی نداره دختر هم میتونه اینجوری باشه 

ولی بعد ازدواج بستگی به خودش داره آدم باشه یا نه 🤔 ولی شما چون نمیشناسیش که بعد ازدواج چجوریه به عنوان کیس ازدواج بهش نگاه نکن

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 

بنظرم کارش خوب نیس چون اخلاقش اینطوره و ترک اخلاق سخته .فردا رو اعصاب زنشه 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2706