2726
عنوان

تب نوزاد ۴۰ روزه

3893 بازدید | 15 پست

سلام دوستان پسرم ۴۰ روزشه از دیروز عصر تب داره بردم دکتر نوشت برای بستری بیمارستان چون تبش بالای ۳۸ درجه بود و گفت خطرناکه تو بیمارستان چنتا ازمایش برداشتن ک ببینن بدنش عفونت داره یا ن ک خداروشکر گفتن عفونت نداره ببرش خونه از دیشب هم تبش هی بالا میره تا ۳۷.۹ بعد ک پاشویه میکنم یا جیش میکنه میاد ۳۶.۵ کسی میدونه چرا هی بالا پایین میشه و ثابت نمیمونه

عفونت نداره....پس بزارش جای خنک...زود ب زود شیر بده...پتو و...روش ننداز..مرتبم چک کن

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر ک عفونت نداره  لباساشو کم کن تند تند شیرش بده  دمای خونه رو کم نگه دار  ...

هیچی بهش نپوشوندم ...ینی دمای خونه چجوری باشه اخه کولر نزدم ففط ی پنجره بازه ک هوای خونه عوض بشه...

2728
عفونت نداره....پس بزارش جای خنک...زود ب زود شیر بده...پتو و...روش ننداز..مرتبم چک کن

ن تو ازمایش خونش متوجه شدن ک عفونت نداره...اخه تا ی حد بیشتر شیرنمیخوره ک بخاطر استامینوفن هم بیشتر خابه یکم و شیر میخوره تا دوساعت چیزی نمیخوره...با این دستگاه دیجیتالیا چک میکنم دقیقه یا ن

هیچی بهش نپوشوندم ...ینی دمای خونه چجوری باشه اخه کولر نزدم ففط ی پنجره بازه ک هوای خونه عوض بشه...

ی ربع کولر بزن فقط یکم دمای خونه بیاد پایین بچه رو ی حایی بذار ک اصن بادکولر بش نخوره

مرسی واقن ک کمکم کردین ❤❤❤نیاز نیست باز ببرمش دکتر؟

نه 

الان محیط بیمارستانا و ....  الوده اس

بچت خیلی کوچولوء

مهم این بود ک عفونت نداشته باشه 

اگه شیر خودت رو میخوره 

عرق کاسنی و چیزای سردی بخور 

2706