2733
2734
عنوان

دیشب تولدم بود😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه مشکلی باخانوادم داره اوناهم قبل از اینکه بیاد رفتن

وقتی مشکل داره اصلا نباید چیز ی میگفتی تو محبت و هدیه و تبریک رو از خانوادت گرفتی . نباید چیزی میگفتم کو ن ش می سوخت بیشتر دعوام نمیشد

این شخصیت واسه من زیاد تعجب نداشت 

بابای من زمانه جوونیش فقط گیر میداد ب مامانه بدبختم 

ی دفه میدیدی بابام قاطی  میکرد 

دختردایی بابام مطلقس تقریبا همسن من . بعد اون خانوم واسه تولدش مامانمو دعوت کرد داد میزد دعوا میکرد میگف ب چحقی تو رعوت کرده زنه مطلقه . مگه زنه مطلقه تولد میگیره 

یواش یواش درست شد ولی

الان ارامش داریم

تو هم غصه نخور عزیزم . دنیا ارزش اینو نداره

مگه چقد زنده ایم ک بخاطره یه عده آدم بیخود ک نمیدونی علت خلقتش چیه ناراحت کنیم خودمونو 

تولدت هم مبارک خوشگلم❤❤❤❤

یه مشکلی باخانوادم داره اوناهم قبل از اینکه بیاد رفتن

وقنی میدونی مشکل داره نیاید میگفتی خوب اونم عصبی شده که چرا اومدن

ولی کارش درست نبوده

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
2706