2726
کجا پیدا میکنین خدایی یه همچین ادمایبو خودت چی دانشجوی چی هستی؟؟؟؟

خخخخ نه دانشجو نیستم تعریف از خود نباشه هم خوشگلم هم پاک با هیچکس نبودم و یه خوانواده اصیلم دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شغلش کارخانه داره همه چیزیم داره اخلاق و شعورم داره

خب اول ببین باهاش تفاهم داری،ادم شکاکی نباشه واگه دانشجویی میخوای ادامه بدی مانع نشه  اگه اینطوری بود ازدواج کن عزیزم

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
خخخخ نه دانشجو نیستم تعریف از خود نباشه هم خوشگلم هم پاک با هیچکس نبودم و یه خوانواده اصیلم دارم

ببین من همه خواستگارام متولد ۶۹ یا ۶۸ هستن عوصش خونه وماشین دارن نیاز نیس تو زندگی به سختی بیوفتم اینجارو ول کن من خودم دوس دارم ازم ۹ یا ۱۰ یال بزرگتر باشه

ببین من همه خواستگارام متولد ۶۹ یا ۶۸ هستن عوصش خونه وماشین دارن نیاز نیس تو زندگی به سختی بیوفتم ای ...

اره اینا واقعا راست میگی هرچی بزرگتر باشن چیزدارترند خواستگار24-25ساله داشتم آس وپاس که همون اول گفتم نه

آدم لارجیه نه اصلا بددل و شکاک نیست گلم

پس مبارکه عزیزم 🌹

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
عه توام ک مثل منی فاطیما البته هم عشقمه هم خواستگارمه ۳۰ منم ۲۱ام.اگ همه چیش اوکیع قبولش کن اتفاقا پ ...

اره مامانمم بهم میگه پسر پخته باشه بهتره ایشالله که توام درکنار عشقت خوشبخت بشی عزیزم

2706