2733
2734
عنوان

شوهرم مدام مادر مادرم میکنه روانیم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 60 پست
خب الان خانواده خودشو داره واااا.مادرش ک نیمخواد براش بچه بیاره بچشو بزرگ کنه ی عمر باهاش زندگی کنه. ...

جالبش اینه تا قبل ازدواج هیچ نمیدونن پسرشون شبا سرشو کجا میزاره زمین

همین که زن میگیره اون پسر میشه عزیز ترین موجود عالم واسه ننه اش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر شرایطتو کاملا درک میکنم. شوهرت باید خودش به اشتباهش پی ببره که هوای همسرشم باید داشته باشه.

اگرم درست نشد تو حرص نخور بزن به بیخیالی و خوش بگذرون. من خودمم به دردش دچارم چارش فقط بیخیالیه

2728
خب الان خانواده خودشو داره واااا.مادرش ک نیمخواد براش بچه بیاره بچشو بزرگ کنه ی عمر باهاش زندگی کنه. ...

والا به خدا.

من پسرم عادت داره شبا موهامو میگیره تو دستش میخوابه. از الآن دارم توجیهش میکنم که باید بری تو جای خودت و دور از پدر و مادر بخوابی‌.

چون خودم از وابستگی شوهرم به مادرش خیلی ضربه خوردم.

والا به خدا. من پسرم عادت داره شبا موهامو میگیره تو دستش میخوابه. از الآن دارم توجیهش میکنم که باید ...

اصلا از ی سنی ب بعد بچه باید مستقل بشه.باید یادش بدی احترام والدینشو داشته باشه ولی وابستگی افراطی نه

میترسم هی بگم خدایاا شکرت خدا بزنه پس کلم بگه کم تیکه بنداز..😑
2738

خیلی از آقایون چون خودشون تجربه نکردند واقعا شرایط خانم ها رو موقع پریود نمی فهمن یا اگر می فهمن خودشون رو به کوچه علی چپ می زنند که خانمشون ازشون توقعی نداشته باشه که ظاهرا همسر شما هم از اون طیف هستند. اما در مورد مادرشون اتفاق غیر معمولی نیفتاده که شما رو اذیت کنه. درخواست یه تماس برای پرسیدن حالشون خیلی هم مساله خاصی نیست. نگفته که کاری براشون بکنید گفته حالشون رو اونم فقط تلفنی بپرسید. شما چون به خودتون کم توجهی کرده تحمل این حرف رو ندارید وگرنه درخواست زیادی نیست واقعا

خیلی از آقایون چون خودشون تجربه نکردند واقعا شرایط خانم ها رو موقع پریود نمی فهمن یا اگر می فهمن خود ...

همین اقا وقتی خانومش مریضه به مادرش میگه زنم مریضه زنگ بزن حالشو بپرس؟؟؟

درخواست باید دو طرفه باشه

چون حرف حق میزنم میشم خواهر شوهر ؟؟؟

اگه قراربود پدرومادر کسی براش بمونه کسی ازدواج نمیکرد ازدواج میکنی که مرد مونس زن وزن مونس مرد باشه هردو تکیه گاه هم مادروقتی تجربه اش بیشتره انتظار بیشتری ازش میره که پسرشو راهنمایی کنه که بیشترسمت زنش بره نه اینکه بخواد باعث زندگی بشه هیچ کس توزندگی کسی نیست هیچکسم نمیتونه حس ی دختر که باهزار امیدوارزو به خونه بخت میره رو درک کنه که تمام تکیه گاهش مردشه پس سعی کنم تاوقت جایی کسی نسخه الکی نپیچیم مادرشوهراتجربه بیشتری دارن پس اونا باید تشویق ب زندگی کنن پسراشو نه اینکه لوس شدنای الکی باعث بشن که به خانمشون اهمیت ندن

خیلی از آقایون چون خودشون تجربه نکردند واقعا شرایط خانم ها رو موقع پریود نمی فهمن یا اگر می فهمن خود ...

مرپا نباید بین روابط زنشون و خانوادشون دخالت کنه خودش احترام دو طرف رو داشته باشه هر کسی شعور داره زنگ بزنه یا نزنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
عزیزم منم پریودم خیلیییییی درد دارم هم درد روحی هم درد جسمی مردا اصلا درک نمی کنن ما چی میکشیم ناراح ...

خدایا درد زایمان درد پریودی درد رابطه کدومو تحمل کنم 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2706