2733
2734
عنوان

کار خوبی کردم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 82 پست
ی چیزی بگم  بهتره وسایلات نو باشه  خوب نیس دسته دوم و استوک بخری  چرا نمیری بانه&n ...

بانه قبلا رفته بودیم جنساش خوب بود تازگیا نرفتیم حتما میریم اونجام

من خرابم بنشین زحمت آوار نکش...نفست باز گرفت این همه سیگار نکش:)
ایرانی بخر عزیزم.هم ارزونتره همم کمک به تولید ملیه.اونقدرام که میگن بد نیستن ایرانیا.من همه چیم ایرا ...

منم همینطور

الان لباسشوییم آبسال، ۱۲ ساله داره کار میکنه ،خیلی هم تمیز میشوره و خداروشکر راضی ام ازش

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه ربطی داره عزیزم خب خواهر منم داره جهیزیه میخره گوشت کوب برقیشو ۲ میلیون گرفت همین ماه .داره خودش ...

عزیزم کسیکه عزت نفس داشته باشه هیچ موقع این بار رو سنگین نمیکنه رو خانواده اش عقیده من اینه امیرالمومنین زره جنگیشو فروخت جهیزیه شد یعنی مرد باید بده اونوقت حالا نمیگم مرد متوجه نمیشه ولی واقعا بعضی از وسایل اضافه است بعدا مرد باید خودش بگیره...... 

بانه قبلا رفته بودیم جنساش خوب بود تازگیا نرفتیم حتما میریم اونجام

اسی شوهرت طلاهم برات میخره؟

یاباگرونی هیچی بهت نمیده طلا؟

خونه چی داره؟؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
وا یخچال همه قیمتی هس من خودم 12تومن گرفتم خیلیم راضیم واجب نیس 60تومنی برداری که

موافقم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738
همونو پاک شوما بر میداشت 15تو من دقیقا همون ال جیه

خب من کلا از جنسای ایرانی زیاد خوشم نمیاد به شخصه هرچند که الان همه جنسا ایرانی وبه اسم خارجی میدن تو بازار ولی خب هرکسی یه نظری داره و نظرش محترمه .من خودم برای جهاز خودم زیاد شلوغش نکردم ولی همه چیزمو سعی کردم خارجی بگیرم و بادوام .به قول اینگلیسی ها ما انقدری پولدار نیستیم که بخوایم هی لوازم نو بخریم وقتی خراب شدند....

سود نکردی خواهر من ... اینا همش ضرر

کل کشور ضرر کرده ولی اگه من همینم نخریده بودم سه تومن  الان باید یک ایرانی میخریدم ۱۰ تومن 

پس سودکردم اینو چون بانخریدن من اقتصادمملکت گل نمیشد

عزیزم کسیکه عزت نفس داشته باشه هیچ موقع این بار رو سنگین نمیکنه رو خانواده اش عقیده من اینه امیرالمو ...

درسته عزیرم ولی خب خواهر من و خود من شاغل هستیم تمام جهیزیمونو خودمون خریدیم .اگرم قرار بوده فشاری بیاد به خودمون اومده

اسی شوهرت طلاهم برات میخره؟ یاباگرونی هیچی بهت نمیده طلا؟ خونه چی داره؟؟

من با شوهرم دوست بودم از همون اولش خانوادشو در جریان گذاشت که میخام بگیرمش...مادر شوهرمم هردفعه پول دستش میومد برام یه تیکه طلا میخرید الان خداروشکر مشکلی از لحاظ طلا نداریم

خونه ام پولشو داریم ولی نه واسه خرید در حد رهن

خب من کلا از جنسای ایرانی زیاد خوشم نمیاد به شخصه هرچند که الان همه جنسا ایرانی وبه اسم خارجی میدن ت ...

شماتوارزونی خارجی خریدید الان بود نمیتونستید نگاه کنید بهشون   ایرانی ماهمه چیز خریدیم کلی کارایی داره

درسته عزیرم ولی خب خواهر من و خود من شاغل هستیم تمام جهیزیمونو خودمون خریدیم .اگرم قرار بوده فشاری ب ...

چه کاره اید؟

2706