2737
2734
عنوان

کار خوبی کردم ؟؟؟

783 بازدید | 82 پست

خانوما ما رسم داریم وسایل سنگین با پسره ...از اونجاییم که کالا خانگی واقعا گرون شده به نامزدم گفتم بریم گناوه استوک وسیله برداریم..هم ارزونتره هم جنساش در حد دسته اولن 

خوبه بنظرتون؟

من خرابم بنشین زحمت آوار نکش...نفست باز گرفت این همه سیگار نکش:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه خوب نیست

منم واسه نامزدم زیاد اینجوری کوتاه اومدم، حالا واسه خرید هرچیزی یا بهونه میاره یا میگه بگرد ارزونشو پیدا کن

در واقع  پررو شده

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...

یعنی چی ؟؟

استوک وسیله چیه 

حالا چرا گناوه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2738
دو تیکه باشه ولی نو باشه😶

خب الان یخچال فریزر ۶۰ تومن ..کولر ۱۸ تومن تازه دو تا قلم وسیلیس می ارزه بنظرت؟؟

شرایط یجوریه که واقعا نمیشه برا همه ی وسایل فکر بهترینش باشی دارم درکش میکنم

داری به خود و تو شأن و شخصیتت ظلم میکنی نه اینکه همسرتو درک کنی

🌺تمام تلاش من در زندگی فقط و فقط بهتر شدن و بر تر شدن از دیروز خودمه همین و همین... برای من همینک کافیست🌺
یعنی چی ؟؟ استوک وسیله چیه  حالا چرا گناوه

استوک وسیله دسته دومه ...ماله اونور ابیا.. اونا که خونه هاشونو عوض میکنن مثلا یخچال نو میخرن یخچال قدیمیشونو میارن ایران میفروشن با قیمت کمتر ولی کاراییش واقعا خوبه

خب الان یخچال فریزر ۶۰ تومن ..کولر ۱۸ تومن تازه دو تا قلم وسیلیس می ارزه بنظرت؟؟

ایرانی بخر10تومن مجبوری 60بخری ولی جهار تا نو بخر تا کهنه مارک

🌺تمام تلاش من در زندگی فقط و فقط بهتر شدن و بر تر شدن از دیروز خودمه همین و همین... برای من همینک کافیست🌺
2706