2726
عنوان

خاطرات خجالت اور😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 102 پست

من با یه دوستم خیلی صمیمی بودم سوم راهنمایی سودا سلطان مرادی لباس ما کاربنی بود و لباس ناظممون هم کاربنی بود هم قد ما بود من پشت در وایستاده بودم تا سودا اومد بپرم بغلش یهو ناظم اومد منم پریدم بغلش  واااااییییی دانش اموز ممتاز هم بودیمما گفت بیا دفتر خلاصه رفتم زدم زیره گریهگرفت بوسم کرد 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون قسمتش که مردا عضو نی نی سایتن😄

😏😏

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
😂😂😂ما هم تو کلاسیمون جنگ و دعوا بود همه همو میزدن تمسخر میکردن کلا کلاس اموزش نبود کلاس  باز ...

😂😂😂😂😂😂😂ترکیدم میگی کلاس بازی با روح و روان بود بعد میگی چقد خوش میگذشت.دمت گرم😂😂😂😂😂

میترسم هی بگم خدایاا شکرت خدا بزنه پس کلم بگه کم تیکه بنداز..😑
واای نگو من جلو زن همسایه مون گوزیدم بعد چند سال بعد واسه پسرش اومدن خاستگاری بنظرت نشنیده؟؟

چرا از همیمت عاشقت شده

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
وای منم پریروز شوهرم میگفت دیشب خواب بودی منو مامانم بالاسرت حرف میزدیم یهو ی گوز گنده زدی😂😂

😂😂😂😂😂😂😂داشتی تایید میکردی

میترسم هی بگم خدایاا شکرت خدا بزنه پس کلم بگه کم تیکه بنداز..😑
هیچی مادرشوهرم خودشو زد به اون راه که مثلا نفهمید  این مربوط به توی عقدم بود الان ۶ سال میگذره ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
واای نگو من جلو زن همسایه مون گوزیدم بعد چند سال بعد واسه پسرش اومدن خاستگاری بنظرت نشنیده؟؟

حتما نشنیده یا خودشم اهل دل بوده گفته یه عروس مثل خودم بیارم😝😝😝😝

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
هیچی مادرشوهرم خودشو زد به اون راه که مثلا نفهمید  این مربوط به توی عقدم بود الان ۶ سال میگذره ...

چیزی که عوض داره گله نداره🤣🤣🤣

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
۲۳ن مجرد

۲۳ سالته دیگ از ون موضوع گذشته ینی بدی دیگ درحقت نشدع ک ب اون فک مکنی ولش کن حتمن بیکاری ب چیزای الکی فک مکنی

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2706