2733
2734
عنوان

مربی اموزش رانندگیم خیلی غر میزنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1116 بازدید | 71 پست
صحبتی نیس عزیزم این قانون از اداره کل راهنما رانندگی  دو هفته پیش دوستمم بچش افتاده بود زندان ...

وایی چ کنم الانم بخوام برم امتحان بدم میدونم شوهرم نمیذاره،خودمم ب شدت استرسیم.

ببینم چی میشه دیگه بچه کی دنیامیاد،اگه تا اونموقع نیومد،دونفری میریم ک امتحانم ازم سخت نگیرن😂😁

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
وایی من خودم گفتم میخوام سختگیرباشه از سختگیریه زیاد انقدهولم میکرد ک اونیم ک بلدبودم یادم رفت. ولی ...

اززمان ثبت نام تادوسال وقت داری.ولی زودتربروآیین نامه روبده خلاص شو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحاناشو تو این کرونایی چ جوری میگیرین آنلاین یا حضوری؟؟؟

فک کن انلاین بگیرن😂 کاش میشد

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
2728

اول به خودش بعد هم به اموزشگاه اعتراض کنین

دلیلی نداره ارامش نداره بیاد اموزش بده 

چه تدریس رانندگی چه همه تدریس ها

به مربی یا معلم در درجه اول باید ارامش داشته باشه و صبور باشه

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
انشالله ب سلامتی راحتی زایمان کنید بارتون زمین بزارید  با ارامش برید امتحانتون بدید دیر نشده ب ...

مرسی مهربونم بابت دعای قشنگت ان شاءالله.😍🥰

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738
نه حانم خوب نیست من تا حالا یه نفر ندیدم از مربی خانم راضی باشه

من که راضی بودم عاااااالی بود.هم خیلی ماهربودآخه بایه دوداشت هم باحوصله .ازیناهم نبودروماشینش خسیس باشه ماشینشوداغون میکردبراهنرجو.کدوم شهری؟

اززمان ثبت نام تادوسال وقت داری.ولی زودتربروآیین نامه روبده خلاص شو

دوسال باشه ک عالیه.خداکنه،من یکسال شنیده بودم.

اره برم زودتر شروع کنم کتاب رو بخونم ان شاءالله بتونم تمرکز کنم.

ان شاءالله هرکی هر امتحانی داره سربلند بیرون بیادازش‌.

اسی شما هم موفق باشی ان شاءالله

فک کن انلاین بگیرن😂 کاش میشد

اخ اره کاش میییشششدددد منم بچه کوچیک دارم دوست دارم برم یاد بگیرم اما چون دخترم نمیزاره بخونم شرایطم سخته فگ کنم همش بیفتم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
دوسال باشه ک عالیه.خداکنه،من یکسال شنیده بودم. اره برم زودتر شروع کنم کتاب رو بخونم ان شاءالله بتون ...

ز نگ بزن آموزشگاه بپرس مطمئن شی .چون خیلی گرون شده یوقت مجبورنشی دوباره ثبت نام کنی

ز نگ بزن آموزشگاه بپرس مطمئن شی .چون خیلی گرون شده یوقت مجبورنشی دوباره ثبت نام کنی

ن رفتنی واسه امتحان ایین نامه ب امیدخدا، از پرسنلش میپرسم.

ممنون عزیزم

اره بابا بهمن ماه با ۹۰۰ و خورده ای ثبت نام کردم تهران هستم،بعد عید توکانالشون زدن یک میلیون و خورده ای حدود ۲۰۰ ،۳۰۰شده.

اول به خودش بعد هم به اموزشگاه اعتراض کنین دلیلی نداره ارامش نداره بیاد اموزش بده  چه تدریس ر ...

شما درست میگید اینو . ولی یه چیزی هم هست  من همراه ی خانومی بودم خیلی اهسته واسه دل خودش راه میرفت که ااقعا مربی که هیچی منم عصبی میکرد ی جایی واقعا نیاز طرف باید گاز بده نده شاید ی ماشین برخورد کنه ... البته نمیدونم اصلش چند جلسه باید طرف اوکی شه ولی مربی خودم میگفت جلسه ۳ باید طرف اوکی شده باشه نه اینکه بشینه دنده نگاه کنه گاز نگاه کنه کجاست حین رانندگی‌ ..

کلا ۱۰ جلست ... ۱ جلسست اموزش در شب میمونه ۹ جلسه 

از ۹ جلسه پارک دوبل . رانندگی در سربالایی سرازیری .. پارک  افقی پارک عمودی .. خیلی چیزا دیگ هم هست 

انطور اصلا نمیرسه تا ۹ جلسه 

مجبور کلاس خصوصی برداره ساعتی ۶۰ت تا ۸۰ ت پول بده 

صبا جان تمرین خیلییییی مهم تمرین داشته باش 

برای استرست حتما منیزیم بخور . 

ایشونم برای خودتون میگه مطمعن باش

ببین سر جلسه امتحان رانندگی افسر در حین رانندگی تورو ب چالش میکشونه مثلا تو جای که ممنوعه میگه پارک کن تو باید حواست باشه به تابلوها ... یا میگه همینحا بزن بغل جلو پل نباید پارک کنی یا ازت سوالای تو کتاب میپرسه 

اون موقع چی میخوای بگی استرس وارد کرد غیز قابل پذیرش پس سعی کن تمرکز داشته باشی استرست کم کنی 

الان خیلی سخت میگیرن از طرز سوار شدنت و طرز نشستن و بستن در و حتی پیاده شدن هم ایراد میگیرن 

حواست باشه موقع امتحان با کدوم دست باید در باز کنی و اگر گفت قبولی برو عقب بشین از در سمت چپ نباید بشینی درسته امتحان ازت گرفت فک میکنی ولی همینم امتحان یهو میگه خانوم ردی تو چجور راننده ای هستی نمیدونی

2706