2726
عنوان

مربی اموزش رانندگیم خیلی غر میزنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 71 پست
وایی من خودم گفتم میخوام سختگیرباشه از سختگیریه زیاد انقدهولم میکرد ک اونیم ک بلدبودم یادم رفت. ولی ...

تا دوسال بعد از صدور کارتت

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا ۱سال تا ۱ هفته قبل تاریخ ثبت نامت 

وایی دقیقا ماه اخر بارداریمه ان شاءالله موقع زایمانم.

قبول میکنن برم صحبت کنم بندازم بعدش؟؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
زنه یامرد؟

پیر مرد😐

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
2728
وایی من خودم گفتم میخوام سختگیرباشه از سختگیریه زیاد انقدهولم میکرد ک اونیم ک بلدبودم یادم رفت. ولی ...

من دوقلو داشتم شاغل بودم 

ساعت ۵صبح میرفتم اموزش تا ۶ونیم تموم بود ...

کلاس هم میتونی نری من نرفتم کتابارو خوندم ۴۰ تست زدم 

تا دوسال بعد از صدور کارتت

امتحان نداده چطور کارت صادرمیشه؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
شاید اون موقه که مبگه گار خوب نیاز گاز بدی واقعا .... شما واسه استرست ارامشت پودر منیزیم بخور

نمیدونم والا ... ممنون

وایی دقیقا ماه اخر بارداریمه ان شاءالله موقع زایمانم. قبول میکنن برم صحبت کنم بندازم بعدش؟؟

صحبتی نیس عزیزم این قانون از اداره کل راهنما رانندگی 

دو هفته پیش دوستمم بچش افتاده بود زندان مغزس نمبکسشید بره امتحان بده ۱سالش تموم شده بود رفت صحبت کنه ایتجور گفتن بهش دست ما نیست سیستمیه

من دوقلو داشتم شاغل بودم  ساعت ۵صبح میرفتم اموزش تا ۶ونیم تموم بود ... کلاس هم میتونی نری من ...

تموم شده کلاسام فقط جفت امتحانامونده،حالا گفتم تا سنگینترنشدم و کتاب عوض نشده بخونم برم امتحان ایین نامه بدم،و برای امتحان شهری شوهرم میگه حق نداری بری استرس برات خوب نیست.برم صحبت کنم بعد زایمان ان شاءالله.اگه بذارن.

وایی دقیقا ماه اخر بارداریمه ان شاءالله موقع زایمانم. قبول میکنن برم صحبت کنم بندازم بعدش؟؟

انشالله ب سلامتی راحتی زایمان کنید بارتون زمین بزارید 

با ارامش برید امتحانتون بدید دیر نشده باشه و قبول بشید عزیزدلم 

امتحان نداده چطور کارت صادرمیشه؟

اگه امتحان ندادن یه سال وقت داره

تموم شده کلاسام فقط جفت امتحانامونده،حالا گفتم تا سنگینترنشدم و کتاب عوض نشده بخونم برم امتحان ایین ...

اتشالله که قبول کنن خب دیگه کلاسارو که رفتی من جای شما بودم میشستم میخوندم ایین نامرو الان تا اون موقع فول فول بودم

بازن بگیر.به این بهونه که دیگه همراهم نمیتونه باهام بیادومربی خانم باشه .خانماخیلی باحوصله ترن 

نه حانم خوب نیست من تا حالا یه نفر ندیدم از مربی خانم راضی باشه

2706