2733
2739

اصلا نمیتونم ارامش داشته باشم رومخه 😭😭

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

پشت سر هم میگه گاز گاز گاز گاز ...یه دقیقه صبر نمیکنه نمیفهمه من هنوز صفر کیلومترم

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

عوضش کن وقتی ارامش نداری و اذیتی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عوضش کن وقتی ارامش نداری و اذیتی

اشناست ... چه غلطی کردم با این گرفتم

اشناست ... چه غلطی کردم با این گرفتم

مهم نیست اینجوری یاد نمیگیری داری این همه پول میدی 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738

وایی من خودم گفتم میخوام سختگیرباشه از سختگیریه زیاد انقدهولم میکرد ک اونیم ک بلدبودم یادم رفت.

ولی خب دلسوزبود انقد حرص میخورد یجا ک ی اشتباه کوچیک داشتم.

البته همینجوری موند امتحان ایین نانش اولیه رد شدم،دومین بارش افتاد توکرونا نرفتم،بعدالانم ک تمام فکرم پیش فندقمه.

تاکی مهلت دارم واسه امتحان شهری و ایین نامه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
پشت سر هم میگه گاز گاز گاز گاز ...یه دقیقه صبر نمیکنه نمیفهمه من هنوز صفر کیلومترم

شاید اون موقه که مبگه گار خوب نیاز گاز بدی واقعا ....

شما واسه استرست ارامشت پودر منیزیم بخور

2706