2737
2734

من قهر اومدم 

بار اولش نبود 

کارای قانونیموکردم ولی نذاشتم بفهمه فعلا 

اگه پشیمون بود یا میرفت دنبال درمان خودش شاید میشد بهش فرصت داد ولی اصلا قبووول نداره کارش اشتباه بوده تازه اونه که میگه من زندگیرو دیگه نمیخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهرمو میذاشتم اجرا اگه جای کبودی ایناهم بود پزشکی قانونی شکایت میکردم

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

من بودم یکساعتم تحملش نمیکردم !!!!

جدا شو بره بابا 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

دوران نامزدی بدون محرمیت جهت شناخت و مشاوره پیش از ازدواج داشتین؟

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

واقعا اگه ادم حامی داشته باشه خوبه 

من به دلایلی یه ماه قبل از عید رفتم خونه بابام تا دوماه بعد از عید اینقدر اذیت شدم سختی کشیدم خدا میدونه من بابام ذره ای پشتم نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
واقعا اگه ادم حامی داشته باشه خوبه  من به دلایلی یه ماه قبل از عید رفتم خونه بابام تا دوماه بع ...

الهی بمیرم ... خدا پشتت باشه انشالله عزیزم

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
کارای قانونی روکردم 

خب دیگه باید صبر کنی تا از دادگاه نامه بیاد برات شماره سنا هم داری ؟؟؟؟؟اگه داشته باشی به خط خودت پیام میاد

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706