2733
2734
بسته آموزش پرش خوبه؟ بگیریم اصلا یک روزم مدرسه نفرستیم

بچه تون میره کلاس اول؟ مدرسه هم نفرستی

کلاس انلاین میذارن براشون ولی چه فایده که خودت اسیر میشی و از کار وزندگی میفتی

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرستین. تو خونه بهشون درس بدین. یا نهایتش یک سال دیرتر فارغ التحصیل میشن دیگه. حالا ما این همه خوندیم مدرک گرفتیم کجای دنیا رو گرفتیم . فرضا شما ب جای ۲۲ سالگی ۲۳ سالگی لیسانستو بگیری چه اتفاقی میفته مگه؟تو اون یک سال هر گلی قرار بوده ب سر دنیا بزنی سال بعدشم میتونی

2731

احتمال زیاد باز نمی کنن ولی من چون دبیرستانم اگه باز بشه با ماسک و شیلد و الکل میرم😁

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
من بچه ام مهد میرفت ولی خب نمیذارم . از طرفی خیلی نگرانشم اصلا روحیه و رفتاراش عوض شده منزوی شده. حت ...

پسر من ۱۰ سالشه تک فرزنده خیلی منزوی شده بود من که واقعا از کوچه رفتن و بازی تو کوچه خیلی بدم میومد مجبور شدم روزی یه ساعت با ماسک بفرستمش دوچرخه سواری .۶ تا پسر همسن هستن ساعت ۱۱ شب که کوچه خلوت میشه تا ۱۲ بازی میکنن.روحیه اش عالی شده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
من بچه ام مهد میرفت ولی خب نمیذارم . از طرفی خیلی نگرانشم اصلا روحیه و رفتاراش عوض شده منزوی شده. حت ...

دقیقا منم بخاطر همین میذارم بره 

دخترم امسال پیش میره پارسالم گذاشتم مهد الان ک کلاساشون انلاینه خیلی استرس میگیره برا همون میگم بره برای خودش بهتره 

پسر من ۱۰ سالشه تک فرزنده خیلی منزوی شده بود من که واقعا از کوچه رفتن و بازی تو کوچه خیلی بدم میومد ...

حق با شماست بخصوص پسر بچه ها واقعا نیاز به بیرون رفتن و همبازی دارن. چن روزه میبرمش پارک امیدوارم حداقل اینجوری خوشحال بشه 

2738
دقیقا منم بخاطر همین میذارم بره  دخترم امسال پیش میره پارسالم گذاشتم مهد الان ک کلاساشون انلای ...

با مهدش صحبت کردی ؟ حواسشون هست رعایت میکنن که بچه ها دور از هم بشینن ؟ 

بعد با ماسک میفرستی یا همینجوری 

هر دو سختن😔😔 حضوری بره مدرسه ترس مریض شدنش رو داریم،مجازی هم که از کار و زندگی میفتیم..دختر من پارسال اول میخوند،از اسفند که مجازی شد پدرم در اومد،خودشم شیطون و بیخیاله،تا یه ویس ضبط میکردیم میفرستادیم برا معلمش،ده بار گریه میکرد که نمیگم..من تو این چند ماه فهمیدم معلما چه کار سختی دارن،من با یکی از پا افتادم تا تموم شد..ای لعنت به کرونا😔😔😔😔

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭