2733
2739

لطفا نظر بدید

تعداد رای : 37
نظرسنجی
بله حتما میفرستم
6
16%
نه امکان نداره بفرستم
31
83%
پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘

اخبار گف تاپاییز ببینیم چی میشه شاید باز نکنن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخبار گف تاپاییز ببینیم چی میشه شاید باز نکنن

اگه باز کنن خودتون می‌فرستیداونا مجبورن باز کنن

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
2731

چون میگن زوج و فرد ولی کلاس ۱۵ نفره هم خیلی خطرناکه مثل ۳۰ نفره هست اونم بچه ها که تو هم میلولن

نه من اصلا نمیفرستم با مدرسه اش صحبت کردم که کلاس پنجم غیر حضوری باشه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
منم مامانم نمیزاره برم🤦‍♀️ امتحانای ترم حضوریم میگف نرو دیگه مجبور بودم🥺

احسنت به مادرتون 

2738

منم غیر حضوری میکنم ولی معلم امسالش که افتضاح بود. از نت دانلود مبکرد میگفت بیا اینم درس انگار ما بلد نیستیم دانلود کنیم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

من بچه ام مهد میرفت ولی خب نمیذارم . از طرفی خیلی نگرانشم اصلا روحیه و رفتاراش عوض شده منزوی شده. حتی پارک میره نمیتونه با بچه ها قاطی شه قبلا خیلی خوب بود. 

داریم سلامتی روحیشونو فدای سلامتی جسمی میکنیم 

منم غیر حضوری میکنم ولی معلم امسالش که افتضاح بود. از نت دانلود مبکرد میگفت بیا اینم درس انگار ما بل ...

اون دیگه کم کاری میکرده

من بچه ام مهد میرفت ولی خب نمیذارم . از طرفی خیلی نگرانشم اصلا روحیه و رفتاراش عوض شده منزوی شده. حت ...

منم همین مشکلم دارم 

ولی از مهد خطرناک تر مگه داریم

در حالت عادی همش سرماخورده بود 

2706