2733
2734

بچه ها چند روز پیش سمت راست شکمم بغل استخون لگن حس کردم ی حباب هوا ایجاد شد بع امروز صبحم حس کردم هوا چندبار تو شکمم زیر ناف از اینور به اونور رفت شبیه موقعی که باد معده تو شکم میپیچه ولی خیلی ضعیف تر . این همون حرکت جنین یا باید بیشتر منتظر بمونم چون تا الان چیزی حس نکرده بودم . بارداری اولمه 22 هفتم

خودشه 

حالا بيشتر حس ميكني از اين ب بعد

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم 21 هفتمه همینطورم ففز همینا ب علاوه نبض احساس میکنم   بعضیا گفتن تا 26 هفته کامل حس میکنیم

اره یکی دو بارم انگار مثل موقعی ک پلکت میپره همچی حسی تو ی نقطه شکمم داشتم

اره یکی دو بارم انگار مثل موقعی ک پلکت میپره همچی حسی تو ی نقطه شکمم داشتم

من این حسو الانم دارم ...😳😳😳هرروز هرثانیه زیر دلم نبض داره ...ب شوهرم ک میگم میگه جاپلکت دلت میپره ایشالاخیره

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

میدونم ۸ هفته کمه ولی همین حسو دارم اخه🙄🙄🙄😳😳

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

ای جان عزیزم نی نی خودش سفت میکنه .حرکت میکنه بیشترم میشه.دلم دوباره بچه خواست😊

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2706