2703
2553

بگوشمانخون

موسی به دین خود عیسی هم به دین خود

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سنگ اگر کوزه ی زرین شکند.   ارزش سنگ نیفزاید و از زر کم نشود 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

نمی دونم والا من خودم با کار کسی کار ندارم به عنوان یه مذهبی ولی این روشنفکر ها تو کار همه کار دارن هر کس هر جور دوست داره زندگی میکنه خفه شین باو

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2714
نمی دونم والا من خودم با کار کسی کار ندارم به عنوان یه مذهبی ولی این روشنفکر ها تو کار همه کار دارن ...

دقیقا.منم هیچوقت نظر،نمیدم..ولی،تا یه حرفی،یا مطلبیبزلرم میپرن ب ادم

دقیقا.منم هیچوقت نظر،نمیدم..ولی،تا یه حرفی،یا مطلبیبزلرم میپرن ب ادم

آخه خودشون ادعا دارن ک تو کار ما دخالت نکنین هر جور ک میخوایم زندگی کنیم بعد میان خودشون دخالت میکنن اعصاب آدم بهم میریزه 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد