2737
2734
عنوان

تا حالا شده

209 بازدید | 17 پست

اینقدر غم توددتون باشه که غم باده بزنین 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اووووووووووووف تا جایی ک دلت بخواد... 

درم داره میترکه دیگ از دستدخانواده شوهر😔😔😔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اووووووووووووف تا جایی ک دلت بخواد...  درم داره میترکه دیگ از دستدخانواده شوهر😔😔😔

درکت میکنم😔😤😭

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2738

من همسرم دوهفته اس یه کاری کرده باعث شد من واقعا احساس کنم مردم...و بعد اون دیگه حس و حالم برنگشت به قبل

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چکار کردین اروم شدی

نشستم انقدر فکر کردم تا نقطه پنهانی در مورد اون موضوع تو ذهنم نموند.  خود ب خود دیگه بی اهمیت شد     

خواهر و برادرم بچه سال بودن باهاشون بازی میکردم که سر گرم بشم چئن بچه ها منبع شادی و انرژی هستن 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
2706