2726
عنوان

چه جوری ترجمه کنم؟

139 بازدید | 6 پست

بچه ها اگر میتونید راهنمایی کنید

من خیلی دوست دارم مترجم بشم

زبانمم خوبه ولی رشته ام و شغلم ربطی به زبان نداره

چجوری باید شروع کنم؟ حتما کلاس برم یا اینکه خودم میتونم از متن های کوچیک شروع کنم؟ 

پیشنهادی دارین میشه بهم بگین؟ 

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
باید دایره لغاتت رو ببری بالا 

خب کتابی پیشنهاد میکنید؟ اگر مثلا فقط لغات بخونم هرروز و کنارش بخوام ترجمه رو شروع کنم از کجا باید کتابهای کوچیک ترجمه نشده پیدا کنم؟ 🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کتابی پیشنهاد میکنید؟ اگر مثلا فقط لغات بخونم هرروز و کنارش بخوام ترجمه رو شروع کنم از کجا باید ک ...

از کتاب های بچگانه شروع کن تو تمام جاهایی که کتاب زبان میفروشن هست اونا خیلی سادن بستگی به سطحت داره برای بالا بردن دایره لغاتت هم کتاب بهترین چیزه کتاب های داستانی رو شروع کن هر کلمه ای رو بلد نبودی رو حفظ کن برای بالا بردن دایره لغات فلش کارت ها یا دیکشنری های تصویری مثل Photo یا word by word کمکت میکنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
از کتاب های بچگانه شروع کن تو تمام جاهایی که کتاب زبان میفروشن هست اونا خیلی سادن بستگی به سطحت داره ...

مرسی عزیزمم ❤️

مرسی عزیزمم ❤️

راستی کتاب steps رو الان یادم اومد توش داستان های کوتاه انگلیسیه از آسان به سخت اونم حتما بگیر برای ترجمه انگلیسی به فارسی هم سعی کن روی انشا ات کار کنی که جمله بندی هات قشنگ باشه☺️

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
راستی کتاب steps رو الان یادم اومد توش داستان های کوتاه انگلیسیه از آسان به سخت اونم حتما بگیر برای ...

ممنونم عزیزم اره اونو داشتم اتفاقا خوب شد که گفتی بهم ❤️