2410
2553
عنوان

بیبی چک

230 بازدید | 22 پست

سلام من ۲۰ سالمه و ۹ شهریور میشه ۲۱ سالم اما امروز بیبی چک زدم اول رنگ تی پر رنگ شد و کم رنگ تر شد تا به سی رسید کلا محو شد بعد ۵ دقیقه که رفتم نگاه کردم یک هاله محوی وجود داشت بنظر شما باردارم؟واین بارداری تو این سن خطر ناک نیست؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۲
0
0%
۳
1
100%

دختردایی من بهمن ۷۸ بچه اش ۳سالشه دومی رو برج ۷ب دنیا میاره.ولی سن شما مناسبه ایشون اشتباه کرده زود اورده

خوب احتمالا مثبته عزیزم مبارکه اگ عکسشو داری بذار

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من 14سالگی بچم بغلم بود😐😐😐

از زندگی چیزیم فهمیدی؟

یا راضی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

نه عزیزم اتفاقن هرچی اختلاف سنی مادرو فرزند کمتر باشه بهتره 

تو سن پایین هم صبر و حوصلت بیشتره هم تواناییت

منم همسن توام میخام اقدام کنم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2714

خطرناکه😅😅

شوهر کردن خطرناک نیست بچه آوردن خطرناکه🙃🙃🙃🙃

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706