2703
2553
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 145 پست
باخواهرم چند روز پیش دعوا کرده بود خواهرم قشنگ شسته بودتش ی چیزایی گفته بود ک انگار معلوم بود خیلییی ...

اینجور مادرا شباهت زیادی بهم دارن..بقول کیمیا استلرتر تاپیک دختران اسیب دیده.....‌‌‌‌.این جور مادرا انگار همه شون سر یک کلاس نشستن و مادر بد بودنو یاد گرفتن

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
اینجور مادرا شباهت زیادی بهم دارن..بقول کیمیا استلرتر تاپیک دختران اسیب دیده.....‌‌‌‌.این جور مادرا ...

ب نظرت ما چی ما مادر بدی میشیم من خیلی سعی میکنم مادر خوبی باشم گاهی از دستم در میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی با خودم میگم شاید ما پسر نبودیم برا همین دوسمون نداشتن و انقدر ادیتمون میکردن با بی محبتیشون بع ...

مادر پدر شما به نظر من چون بی تجربه بودن همونطور که پدر مادرای خودشون رفتار میکردن با شما هم همون کارو کردن یعنی علت دیگه ایی نداشته

فکر میکردن دختر اول و آخر باید بره خونه شوهر درس مهم نیست کلا دیده بودن قدیمیا با دخترشون چطورین همونطور بودن

ولی سر خواهرتون باتجربه تر شدن فکرشون هم تغییر کرده

2456
ب نظرت ما چی ما مادر بدی میشیم من خیلی سعی میکنم مادر خوبی باشم گاهی از دستم در میره

منم همینطور ...

دلم میخواد مادر خوبی باشم...سعیم میکنم ولی ...رفتارای مادرم برای من دل و دماغ و حوصله و انرژی نزاشته که بخوام مادر پر انرژی و شادی باشم...

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
مادر پدر شما به نظر من چون بی تجربه بودن همونطور که پدر مادرای خودشون رفتار میکردن با شما هم همون کا ...

اره قشنگ منو انداختن تو منجلاب ی چی هم میگی میگن وای ب فکر بچت باش آبرو حرف مردم 

بعد اونروز مادر بزرگم در مورد شوهر کردن خواهرم ی چی گفا زود مادرم گف نههه مادر اون ب این زودیا شوهر نمیکنه میخواد درس بخونه پس چیشد من ادم نبودم من نمیخواستم درس بخونم بخدا درسم هزار برابر بهتر از خواهرم بودو زحمت میکشیدم خواهرم الان فقط پول حیف و میل میکنه

2714
منم 

فقط خدا بهمون کمک کنه که مثل مادرا مون نشیم و ادامه دهنده این چرخه ظلم کردن به اولاد نباشیم

2706