2726
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 145 پست
نمیتونم بدیاشو ببخشم از اول ازدواج تا الان خوبی هم داره ولی من فقط اون فکرا میاد تو ذهنم ک باهام چیک ...

چی بدی هایی؟

ارزششو داره زندگیتو افکارتو روحتو داغون کنی؟

بگزرم ازش و فکرتو رها کن به خاطر آرامش خودت

اونارو ول کن من منظورم پدر و مادرو شوهر بود  دلم گرفته چرا هیچکددمشون ی ذره در حقم محبت نکردن& ...

من با مادر پدرم هم خیلی مشکل دارم سر سفره نمیتونم باهاشون بشینم ا۱لا یادم نیست یک بار یکی یشون به من بگه دوستت دارم همش میگن تو باعث خفت مایی 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوقات خودتو فقط با فکر کردن تلخ میکنی.به چیزای مثبتش فک کن روحیع خودتم قوی تر میشع

چجوری شما بگو من الان دلم ک میگیره پسرمو بغل میکنم قربون صدقه اش میرم نوازشش میکنم با خودم میگم ینی بزرگ شد از طرف من ممکنه کمبودی داشته باشه اخه ب ما هیچوقت محبتی نشده همینم از مادرشوهرم یاد گرفتم ک بیییی نهایت  قربون صدقه ی بچه هاش میره و محبت میکنه بهشون

وای دقیقا مث من اصن یادم نیست ب اخر اسم ی جان اضافه کنه  یک بار فقط یکبار قربون صدقه ام بره من ...

دقیقا،من تویم یا تو منی!!

بخدا منم همینطور

بخدا یه جهازی برام چیدن ک کل خونواده شوهرم پشتم حرف زدن ،من میگفتم نداری ولش کن مامان.

مثلاً یادمه چرخ خیاطی کهنه خودشو رفت داد قاب چرخ خیاطی ازین جدیدا و سفیدان انداختن گذاشت رو جهازم.یا دو سه تا بالش کم داشتم از کهنه های خودش رویه کرد داد.

حالا آبجیم پوستشو کنده.مامانم بهم میگه هیچکس مثل تو نمیشه

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728
من با مادر پدرم هم خیلی مشکل دارم سر سفره نمیتونم باهاشون بشینم ا۱لا یادم نیست یک بار یکی یشون به من ...

سر چی میگن اخه 

بخدا من درسم عالی بود کلی تلاش میکردم با اولین خاستگار تو ۱۶ سالگی ردم کرد الان گاهی میگم تو دلم هیچوقت نمیبخشمتون این منجلابی ک توش گرفتارم باعثششمایید

چجوری شما بگو من الان دلم ک میگیره پسرمو بغل میکنم قربون صدقه اش میرم نوازشش میکنم با خودم میگم ینی ...

اره خوب کاری میکنی.با فکر کردن به گذشته اصلا چیزی درست نمیشه .من وقتایی ک مثلا از شوهرم ناراحتم میگم خدایا بازم همینقد سلامتی داریم خداروشکر خودمو درگیر ناراحتی نمیکنم به چیزای مثبت فک میکنم 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
چجوری شما بگو من الان دلم ک میگیره پسرمو بغل میکنم قربون صدقه اش میرم نوازشش میکنم با خودم میگم ینی ...

مردا با محبت کردن محبت میکنن باور میکنی شوهر من اصلا محبت کردن بلد نبود ؟ جاریم و خواهرشوهرم میگن مثل یخ بود فقط یه گوشه کز میکرد حرف نمی‌زد 

ولی انقد بهش محبت کردم آنقدر قربون صدقش رفتم اونم یاد گرفته محبت می‌کنه 

سر چی میگن اخه  بخدا من درسم عالی بود کلی تلاش میکردم با اولین خاستگار تو ۱۶ سالگی ردم کرد الا ...

نمی دونم والا مامانم رو در رو بهم میگه من نمیتونم تو رو تحمل کنم کی میری از این خونه حالا ای کاش بزاره من شوهر کنم هر کس میاد رد میکنه هر جا میشینه میگه این نمیتونه حرف بزنه دست به سیاه و سفید نمی زنه بعد دستاش رو نشون میده ک من این قد ظرف شستم دستام اینجور شده 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
دقیقا،من تویم یا تو منی!! بخدا منم همینطور بخدا یه جهازی برام چیدن ک کل خونواده شوهرم پشتم حرف زدن ...

دقیقققققا یکاری کرد تو جهزیه شوهرم قشنگ منو نابود کردا 

پدر بیچاره ی من درآمدش خوب بود ی زمانی ینی نکرده بود ی پس اندازی چیزی برا ما کنار بزاره ی جهزیه ی سرسری داد شوهرم شاید هزار بار سرکوفتشو زده بهم سرکارای اونا همیشه باهم دعوا داشتیم بخدامن یادمه چند سال ب چند سال ی لباس یا ی چی میخریدن برام همیشه خودم از پول تو جیبی هایی ک برا مدرسه ام میدادن جمع میکردم ی چی میخریدم الان دقیقا خواهر منم پوستشونو کنده مث ریگ پول خرج میکنه و میگه ب درک ک ندارید من این حرفا حالیم نمیشه انقدر دلم خنک میشه 

عزیزم بیا تو تاپیک دختران آسیب دیده از مادر....همه اونایی که اونجا هستن مشکل شما رو دارن...دردل کن حالت بهتر میشه

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
وای دقیقا مث من اصن یادم نیست ب اخر اسم ی جان اضافه کنه  یک بار فقط یکبار قربون صدقه ام بره من ...

عزیزم مقصرپدرمادرمون نبودن اونامحبت ندیده بودن بلدنیستن فکرمیکردن تایه جان بگن بوس کنن بچه هاپرومیشن   

2706