2737
2734

از لحاظ مالی ن ها از لحاظ عاطفی 

مثلا تا بچه بودیم پدر مادرم ی جور اذیتم میکردن بعدم ک شوهر کردم اونم ی جور 

خستم ب خدا 

من من حتی  با دخترخاله پسر خاله هم مشکل دارن با هیج کس رابطه ی خوبی ندارم 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من.یبار نشده بود مامانم منو ببوسه فقط عید به عید

یکبار نشد بگه دختر گلم

یکبار احتراممو جلو جمع نگه داره

شوهر من الان همینطوره.خشک بی احساس بی روح

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2738

من بچگی افتضاحی داشتم.همش تبعیض ..در حدی ک الانم ک ۲۷ سالمه و چند ساله متاهلم و الان رابطه خوبی دارم با خانوادم اما بازم دیشب بی دلیل خواب دیدم با مامانم دعوا میکردم شدییییید و حرفایی ک از بچگی تو دلم بودو میگفتمو مامانم منو دعوا میکرد اصلا یه حس افتضاااح.‌یعنی هنوز تو ناخودآگاهم اون حرفا و دردا هست با اینکه تموم شدن 

متنفرم از بچگیم و کل زندگی مجردیم 

اما الان با شوهرم خوبیم خداروشکر نرمالیم‌

من بچگی افتضاحی داشتم.همش تبعیض ..در حدی ک الانم ک ۲۷ سالمه و چند ساله متاهلم و الان رابطه خوبی دارم ...

خوش به حالت ک شوهرت خوبه من مجردم خدا کنه شوهر منم خوب باشه

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
من.یبار نشده بود مامانم منو ببوسه فقط عید به عید یکبار نشد بگه دختر گلم یکبار احتراممو جلو جمع نگه ...

وای دقیقا مث من اصن یادم نیست ب اخر اسم ی جان اضافه کنه 

یک بار فقط یکبار قربون صدقه ام بره منو بغل کنه 

همیشه ی خدا توهین تحقیر ب خدا بچه ی خوبیم بودم ن اهل دوس پسر و اینا ن اهل شیطنت سرم ب درسم بود الان ک شوهر کردم میگه وای تو چقدر دختر خوبی بودی اصن اذیتمون نکردی همه میگن مث دختر تو تو این زمونه ندیدم ولی تو دلم میگم عوضش شما قشنگ منو اذیت کردین 

2706