2733
2739
عنوان

تقویت حافظه

155 بازدید | 11 پست

بچه ها به دادم برسید😭

من حافظه م خیلی ضعیفه. رشته مم جوریه که زیاد با حفظیات سر و کار دارم زبانم میخونم. یعنی هزار دفه برمیگردم معنی یه کلمه رو نگاه میکنم باز یادم نمیمونه. 😑چیکار کنم برای این لعنتی اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا زبان از جعبه جی پنج استفاده کن من برا کنکورم استفاده کردم بی نظیر بود تمام لغات رو میفرسته تو حافظه.بعد برا بقیه درس ها مم استفاده کردم خیلی خوب بود چون منم حفظیاتم باید چندبار میخوندم تا یادم بمونه 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
2728
2738
بله تو روایات هست که خوندنش سبب تقویت حافظه میشه!!

اگه اینطور باشه فک کنم واقعا تاثیر داره چون من  هر شب قبل خواب حداقل سه بار میخونمش    به جای فاتحه و دعا برای دیگران هم ایت الکرسی میخونم ثوابشو تقدیم میکنم به خودشون البته اکثر اوقات 

من حافظه م قویه شماره اکثر مخاطبینم رو حفظم شماره شناسنامه کارت ملی و پین کد و کارت بانکی و... خودم و خانواده م رو حفظم  ت مدارس هم همیشه اسامی بچه ها به تربیب بلد بودم    همه چیز با جزییات تو ذهنم میمونه 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

ببین خیلی تکنیک های تقویت حافظه وجود داره. فقط باید مداومت در انجامشون داشته باشی. یه تکنیکی هست که الان یادم نمیاد. ولی توی یه دوره آموزشی تقویت هوش و حافظه دیدم که یه دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب نوشته بود. می خوای یه سر بزن ببین به درد میخوره یا نه:

https://wikichera.com/courses/تقویت-حافظه-تقویت-ذهن/