2726
عنوان

بچم سینه مو رها کرده

81 بازدید | 7 پست

سلام خانمای باتجربه عزیز میشه کمکم کنید بچه من از لحظه تولدش کولیک معده داشت و سینه مو نمیخورد شیرمو دوختم تو شیشه بعد از ۳ روز بهش دادم از ۶ روزگی به بعد هم سرشیشه رو میذاشتم رو سینم بعد شیر میخورد از ۴۰ روزگی به بعد سینه مو گرفت وقتی دو ماهه شد من یه مشکلی برام پیش اومد که بیمارستان بستری شدم و دو تا عمل داشتم که اگه شیرمو میخورد برمیگردوند چون دارو میخوردم بعد دو هفته عصبی شده بود اصلا سینه نمیگرفت الان هم ۵ ماهشه شیر خشک میخوره و سینه مو شاید یکبار در روز بگیره که کلا به دقیقه نمیکشه ول میکنه و شیشه میخاد کمکم کنید من خیلی تلاش کردم زایمانم طبیعی باشه و بچم با شیر خودم بزرگ بشه درد کشیدم و تحمل کردم زایمانم طبیعی شد ولی شیر خودمو دو ماه بیشتر نخورد دوست دارم الان یکاری بکنم براش افسردگی گرفته منو حالم داغونه کمکم کنید توروخدا

الان هم داره لثه هاش سفت میشه که دندون در بیاره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توازاصله قضیه فاصله گرفته چسبیدی ب حاشیه بچت ی مادرمیخوادک سهی وسالم باشه افسرده نباشه .....عزیزدلم اینطوری خودتوداری نابودمیکنی 

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
2728

سلام عزیز

حالت رو کاملا درک میکنم، منم سر هر دوتا بچه م همینطور شد

سر اولی شیر زیاد داشتم اما بچه نمی‌خورد و وزن نمیگرفت، گفتن کمکی شیرخشک بده، سه ماهش بود که شیرخشک دادم، در عرض یک هفته دیگه اصلا سینه مو نگرفت هرکاری هم کردم نشد و شیرخشکی شد، بماند که باشیرخشک هم وزن نگرفت و هنوزم ریز و کم اشتهاست. 

چهار ماه کارم فقط گریه بود، کاملا افسرده بودم و حملات میگرنی بهم دست میداد، اما کم کم دیگه به خودم دلداری دادم و بهش عادت کردم

سر دومی هم بچه م خودش مریض شد و بیمارستان بستری شد، تو بیمارستان بهش شیشه دادن، منم انقدر تو اون مدت گریه کردم شیرم خشک شد، وقتی مرخص شد شیرم خیلی کم بود، هم شیشه می‌دادیم هم سینه مو، اما الان چهار ماه و بیست روزشه، پنج روزه دیگه اصلا سینه مو نمیگیره.

سر این هم افسرده و عصبی شدم اما کاری نتونستم بکنم.

پایگاه سلامت هم پرسیدم گفتن دیگه خیلی بزرگ شده و هوشیار شده، خیییلی سخته بتونی بهش سینه تو بدی.

الحمدلله رب العالمین علی کل نعمه

سرتو درد آوردم ببخشید، درد دل کردم

خلاصه اینکه میتونی زودتر غذا رو شروع کنی

شیرتو بدوش بهش بده، من ده روز دوشیدم اما دیگه آنقدر کم شد که انگار قطع شده.

تو خواب هم اگر بخوره خوبه، بعضی بچه‌ها تو خواب راحت تر سینه میگیرن.

در کل خودتو ناراحت نکن. بدون خیلیا مثل شما هستن.

الحمدلله رب العالمین علی کل نعمه
سرتو درد آوردم ببخشید، درد دل کردم خلاصه اینکه میتونی زودتر غذا رو شروع کنی شیرتو بدوش بهش بده، من ...

الهی عزیزم واقعا سخته انشاءالله خدا خودش کمکشون کنه سالم باشن