2737
2739
عنوان

خانوما چرا من کرونا نميگيرم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 91 پست
از کجا معلوم نگرفتی تاحالا وباعث مریض شدن چند نفر یا مرگ چند نفر نشدی

والا چهارماه هست ن من گرفتم ن کل روستايي ک توشيم همه جا هم ميرم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای تو من ۲بار ۲بار میگیرم غصه نخور

منی که کلی رعایت میکنم باید چوب بقیه رو بخورم که ناقل هستن و اصلا رعایت نمیکنن

اون دنیا و روز قصاص هم هست

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2728
چرا رعایت نمیکنی باعث تاسفه😐

بخدا اطرافم هيچکس نداره نگرفته منم هرجا ميرم رعايت نميکنم ب اميد اين که بگيرم ولي هيچ

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
دوس دارم بميرم ولي انگار کرونا هم منو نميخاد

کرونا همه رو نمیکشه حداقل اطلاعاتت درمورد بیماری رو ببر بالا...راه دیگه رو واسه مردن انتخاب کن.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

یا شانست گفته که تا به حال با کرونا برخورد نداشتی

یا

گرفتی و الان بی علامتی چون خیلیا میگیرن و علائمی ندارن فقط ممکن بدی به نزدیکانت 

یا

بدنت به ذلیلی پادتنشو داره 

در کل این کارو نکن مراعات کن 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن

خودت مهم نیستی فکر بقیه رو بکن!!!عجبا!!!😑

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
بخدا اطرافم هيچکس نداره نگرفته منم هرجا ميرم رعايت نميکنم ب اميد اين که بگيرم ولي هيچ

بکیری خودت که هیچ مرگ چن نفرهم میوفته گردن تو 

واقعا گناه ما چیه از دست افکار پوسیده امثال شما😐

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
یا شانست گفته که تا به حال با کرونا برخورد نداشتی یا گرفتی و الان بی علامتی چون خیلیا میگیرن و علا ...

چشم

من شوهرم oمثبتيم

گروههای خونی o در مقابل این بیماری مقاومتر هستن

حتی دیدم اونایکه گرفتن زود خوب شدن

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
کرونا همه رو نمیکشه حداقل اطلاعاتت درمورد بیماری رو ببر بالا...راه دیگه رو واسه مردن انتخاب کن.

عاشقتم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2706