2726

۶ هفته هستم روزی دوتا دکتر برام نوش میشه کمترش کنم یا ن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه استراحت داری وخونریزی نداری فکر نکنم دوتا لازم باشه من با وجود سقط مکرر دکتر تا اول چهارماهگی یک ...

منم سقط مکرر داشتم البته سقطای قبلیم بارداری شیمیایی بود

احساس میکنم لکه بینیم کمتره....مشکلی پیش نمیاد ب نظرت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا  اين چه سواليه مشخصه كه نباايد تغييرش بدي با جون بچه ت بازي نكن منم تا اخر ٤ ماه ...

واقعااا چقدر زیاد.اخه یادم رف دیشب بزارم .الان بزارمش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه اصلا شیاف چه اذیتی داره مگه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
منم سقط مکرر داشتم البته سقطای قبلیم بارداری شیمیایی بود احساس میکنم لکه بینیم کمتره....مشکلی پیش ن ...

اگه لکه بینی داری سر خود اینکارو نکن استراحت داشته باش تا هفت ماهگی   جنین قلبش ضربان داره ؟  امپول انوکساپارین تجویز نکرد 

اگه لکه بینی داری سر خود اینکارو نکن استراحت داشته باش تا هفت ماهگی  

جدی تا هف ماه باید استراحت باشم‌.....چ طولانی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا شیاف چه اذیتی داره مگه

ن اذیت نداره‌....تو نت نوشته باعث یبوست میشه ...سختم شده یبوست چون ببخشید زور هم نمیتونم بزنم تو دستشویی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه لکه بینی داری سر خود اینکارو نکن استراحت داشته باش تا هفت ماهگی   جنین قلبش ضربان داره ؟ &n ...

عزیز هنو نرفتم برای سونو قلب ۸ هفته میرم...هنوز ک چیز دیگه ای غیر این و قرص اس ا تجویز نکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سقط مکرر داشتم البته سقطای قبلیم بارداری شیمیایی بود احساس میکنم لکه بینیم کمتره....مشکلی پیش ن ...

من دوتا سقط داشتم و دوتا بچه هم دارم اینقدر این داروها رو استفاده کردم اطلاعات کامل دارم

عزیزم حالا یه شب یادت بره استفاده کنی هیچ مشکلی نداره

اگر لکه بینی قهوه ای و کم داری شبی یکی کافیه هرچقدر لکه بینیت رنگش پررنگ تر بشه و مقدارش بیشتر میزان استفاده رو بیشتر میکنی

من موقع خونریزی شدید دکتر ۸ساعتی یکی تجویز کرده بود

چیزای خنک بخور فالوده بستنی چیزای گرم هم کلا حذف کن مثل دارچین آویشن زنجبیل زعفران زرشک و ....

نشاسته بزار تو آب سرد قاطی کن بخور میتونی کمی شکر بهش بزنی

از شیاف بهتر عمل میکنه درجا لکه بینی رو بند میاره

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
جدی تا هف ماه باید استراحت باشم‌.....چ طولانی

چون هفت ماهگی بچه میتونه  بیرون رحم زنده بمونه اونم تازه چند هفته ای توی دستگاه باشه تا وزن بگیره و وضعیتش اوکی بشه در غیر اینصورت جنین توانایی زندگی در خارج رحم نداره

ن اذیت نداره‌....تو نت نوشته باعث یبوست میشه ...سختم شده یبوست چون ببخشید زور هم نمیتونم بزنم تو دست ...

من شیاف استفاده میکردم یبوستم بهتر میشد عزیزم خدای نکرده جنین چیزیش بشه که بدتره ،یبوست چیزی نیست در مقابل سقط جنین

واسه یبوست چون باردارم هستی آب خیلی زیاد بخور بیش از ۸لیوان در روز

انجیر خشک بخیسون تو شیر بزار تو یخچال مرتب بخور عالیه واسه یبوست خوشمزه هم هست

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706