2726
عنوان

دوستان یه لحظه بیاید همه ببینید ما چمونه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 69 پست
حالمون در حدی نیست ک بخوایم بریم دکتر خوبیم هر دو ولی میگم همسرم بی اشتهاست و بیحال شده سر بی اشتهای ...

منم بخاطر بچه هام مرتب اسپند و عنبرنسارا دود میکنم 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تست های اروپایی معتبر با سه بار تکرار تست فقط تا 70 درصد کاذب جوابو نشون نمیده یعنی با سهبار تکرار تست برای هر شخصباز 30 درصد ضریب خطا داره  تستهای چینی فقط 20 درصد احتمال غیرکاذب بودن داره اون هم با سه بار تکرار تست فقط به نشونهای بالینی توجه کنید اون توسط متخصص عفونی حاذق مثل دکتر مسعود مرادی مایعات گرم و میوه جات و سبزیجات فراوان میل کنید و استراحت تا سیستم ایمنی بالا باشه و درمان علاءمی از دکتر تقاضا کنید علاءم تنفسی و افت اکسیژن خون داشتید سریع به بیمارستان مراجعه کنید دستگاه اکسیمتری سنجش اکسیژن خون خانگی تهیه کنید . 

مرسی گلم....بنظرت برامنم کروناس؟

ن ان شاالله

خدا نگاه بچه ها بکنه

ای خدای من، مانند کسی که نیازمندیش به نهایت رسیده و فریادرسی نمی یابد و نیرویش سست شده و نیرودهنده ای نمی شناسد و گناهانش بسیار است و آمرزنده ای سراغ ندارد… جان مرا آن دم بازستان که در ایمان استوار باشم و رشته نیاز مرا از این جهان بگسل و میل و رغبت و نیاز مرا به آنچه در نزد توست قرار ده… خدایا میل و نیاز مرا در درخواست از خودت آن گونه قرار ده که آنچه دوستانت از تو می خواهند من نیز از تو بخواهم و از آنچه می ترسند بترسم…
2728
منم بخاطر بچه هام مرتب اسپند و عنبرنسارا دود میکنم 

منم دود میدم والا آدم میترسه😭بچه ها گناه دارن

ای خدای من، مانند کسی که نیازمندیش به نهایت رسیده و فریادرسی نمی یابد و نیرویش سست شده و نیرودهنده ای نمی شناسد و گناهانش بسیار است و آمرزنده ای سراغ ندارد… جان مرا آن دم بازستان که در ایمان استوار باشم و رشته نیاز مرا از این جهان بگسل و میل و رغبت و نیاز مرا به آنچه در نزد توست قرار ده… خدایا میل و نیاز مرا در درخواست از خودت آن گونه قرار ده که آنچه دوستانت از تو می خواهند من نیز از تو بخواهم و از آنچه می ترسند بترسم…
آخه بدبختی اینجا ک من هستم ی دکتر درست درمونم نداره🤦‍♀️

هوالشافی

شما معلوم نیست کرونا باشه،

ببینید کرونا درمان زیاد داره،حتی با یه فوق تخصص ریه صحبت می کردم این رو میگفت.

شما از نت دستور استاد موسوی رو که تو برنامه انارستان شبکه 4 در مورد کرونا گفته شده رو ببینید ،عمل کنید.

یه درمان دیگه کرونا جوشانده  یا دم کرده ترکیب زنجفیل وآویشن و دارچین هستش.

و...

دکتر روازادهام شنیدم با جوش شیرین درمان کردن به سامانه اینترنتیش مراجعه کنید.

من حموم رفتم واومدم کولر روشن بود دوساعت بعدش دیگع بوییایی وچشایی رفت که رفت....چی پیشنهاد میدین برا ...

وای دقیقا منم همین اتفاق افتاده برام 

منم به کولر حساسم بعد حمام شوهرم روشن کرد دو هفته حالم بد بود و بویایی و چشاییم رفته الان ی کم بهترم شدم 

هوالشافی شما معلوم نیست کرونا باشه، ببینید کرونا درمان زیاد داره،حتی با یه فوق تخصص ...

ممنونم حتما میخونم 

با این تفاسیر ک گفتم بازم کرونا نیست؟

چرا اشتهای شوهرم برنمیگرده پس؟

اگه بویاییته که کردناس. برا من کلا بویاییم رفته

بانوی خاص سوالی داشتم😂

کردنا خواهر کروناس؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
وای عزیزدلم خدا کمکت کنه ان شاالله شوهرتم بیاد پیشت زودتر😔😔😔میشه بگید علائم شوهرتون رو چون ما علا ...

عزیزم حتما پیگیری کنین دختر خاله منم همبنجوری بود تا چند روز بدن درد داشت دکتر که میرفت بهش دارو میدادن و میگفتن کرونا نیست.ولی اشتهاشو کامل از دست داده بود طوری که تا جواب تستش اومد چند بار بیهوش شد بردنش بیمارستان جواب تستش که اومد فهمیدن کرونا مثبته ریه هاش ۶۰ درصد درگیر شده بودن الان بعد از یکماه هنوز به سختی نفس میکشه و سرفه میزنه فقط

شرط چاقو مُرد
علائمتون چی بود خانومی چه مدت طول کشید خوب شدنتون....برامن از۳شنبه هفته قبله که بویایی وچشایی ندارم ...

همین علائم به اضافه کوفتگی و بدن درد و تب و لرز شدید، بی اشتهایی، حتی آزمایش کرونا دادیم منفی بود دکتر گفت ویروس، هیچ  دارویی هم نداره، ولی شوهرم واسه اینکه یکم بهتر بشه آمپول پیروکسیکام می زد، ولی باز هم فایده نداشت 

نگران فردا نباش، خدا از قبل آنجاست 🌷
ممنونم حتما میخونم  با این تفاسیر ک گفتم بازم کرونا نیست؟ چرا اشتهای شوهرم برنمیگرده پس؟

تا اونجایی که حقیر اطلاع دارم

تب 

سرفه

حس نکردن بو(این رو مرددم)

از علائم کروناست.

09192328653 تماس بگیر ،رفیقم هستش یه مقدار طب کار کرده.دکتر نیستش.

عزیزم حتما پیگیری کنین دختر خاله منم همبنجوری بود تا چند روز بدن درد داشت دکتر که میرفت بهش دارو مید ...

چشم عزیزم حتما پیگیر میشم ان شاالله ک خدا همسرتون رو شفا بده🤲🤲🤲

2706