2410
2553

چ غلطی کنم خابم چن ماهه ریخته بهم. کل روز خابم و شبا تا صب بیدار

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دیروز عصر بمدت دوساعت به اصطلاح خاب بودم تا الان بیدارم ،روزای قبلشم همینطورم البته ،۹ساله نخابیدم 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

خوشبختم 😑⁦🤦🏻‍♀️⁩

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

از بیکاریه عزیزم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2714

منم مثه توعم

ظهر ساعت ۱ اینا میخوابیدم ۸ و نیم ۹ شب پا میشدم

دیشب ساعت ۱۲ گوشیو گذاشتم کنار و اتاقو کاااامل تاریک کردم و به هیچی فکر نکردم چند دقیقه بیحرکت موندم تا ملاتونینم ترسح شد خوابم برد

الان بیدار شدم

ای خدا منم با دوتا بچه 

وااای من مجردم تو چرا اخه. روزا من جبران میکنم و خیییلی میخابم تو چ جوری باوجود دوتا بچه میتونی روزا بخابی؟ نهار درس نمیکنی ینی؟

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه
منم مثه توعم ظهر ساعت ۱ اینا میخوابیدم ۸ و نیم ۹ شب پا میشدم دیشب ساعت ۱۲ گوشیو گذاشتم کنار و اتاق ...

واضحتر بگو به ماهم یاد بگیریم ،برامن فک کنم ملاتونینم از کار افتاده شده

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
2706