2726
عنوان

برم‌پیش شوهرم یان

353 بازدید | 14 پست

الان ۲۲ روزه ک کرونا گرفته

حالش خوب خوبه ماشاالله

اگه بخوام برم‌تقریبا۱۵روز دیگه میرم 

وتااون نوقعه میشه نزدیک ۴۰روزک میگذره ازمریضیش

برم‌یا نرم

یه بچه ۱۳ ماهه هم دارم

شوهزم‌مبگه بیا من میترسم 

لطفادعام کنید☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد چهل روز برو

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728

٤٠ روز شد با خيال راحت برو 

خداروشكر ك حالشون خوب شده🙏

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
خب گفتم ۱۵روز دیگه میرم 

اره صب کن ۱۵ روز دیگم واااای خیلی شرایط سختیه درکت میکنم منم بخاطر همین موضوع ۱۵ روز پیش بابام نبودیم بعدم ۱۵ روز قرنطینش کردیم تو خونه هیچکس حق نداشت بره تو اتاقش‌ خیییلی بده😣

منم شوهرم بستریه یعنی وقتی اوند تا چن وقت باید قرنطینه باشه الان حدود ۱۹ روز از بیماری میگذره و یه هفته بستریه 

خودمم حامله

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
منم شوهرم بستریه یعنی وقتی اوند تا چن وقت باید قرنطینه باشه الان حدود ۱۹ روز از بیماری میگذره و یه ه ...

شوهرمن حالشخوبه اصلا نمیدونسته کروناگرفته الکی ازمایش دادمثبت شد 

شوهرشما حتما حالش کمترخوب بوده پس مواظ باش

لطفادعام کنید☺
شوهرمن حالشخوبه اصلا نمیدونسته کروناگرفته الکی ازمایش دادمثبت شد  شوهرشما حتما حالش کمترخوب بو ...

اره وقتی خونه بود خودشو قرنطینه کرده بود دیگه وخیم شد بستری شد

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706