2703
2553

بچها من نمیدونم چجوریه  و با کجا سرمایه گذاری میکنن و سودش هر چن وقت یکبار هست یکی بیاد توضیح بده؟♥️😘 واز چن تومن میشه شروع کرد سقف پول بیشتر باشه بهتره؟

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

عزیزم بورس مثل ی قماره

یامیبری یامیبازی ولی یادت باشه که آخرش هستن کسایی که قمارو دورمیزنن و یکدفعه میبینی باختی

پس ب عنوان ی بردو باخت بهش نگاه کن و سرمایه ای که بکارت نمیادو بذارمبلغشم مهم نیست...فکنکنم با۵۰۰تومانم میشه کارکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم بورس مثل ی قماره یامیبری یامیبازی ولی یادت باشه که آخرش هستن کسایی که قمارو دورمیزنن و یکدفعه ...

ن عزیزم بورس قمار نیست...قمار یعنی گناه ، حرام..

ولی بورس گناه و حرام نیست....درآمدش کاملا حلاله

بقیشو درست گفتید فقط خواستم اون قسمت اصلاح کنم یه وقت برداشت اشتباه نشه....بورس کاملا حلاله

با هر مبلغی میشه شروع کرد ولی واسه عرضه اولیه ها...این چهارشنبه عرضه اولیس قیمتش زیر ۱۰۰ هزار هست

ولی واسه بقیه سهام ها فقط بالا ۵۰۰ هزار میشه خرید زد

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
ن عزیزم بورس قمار نیست...قمار یعنی گناه ، حرام.. ولی بورس گناه و حرام نیست....درآمدش کاملا حلاله ب ...

توی جمله من از کلمه مثل استفاده شد...ولی اینم هیچ فرقی ندارن کلاه شرعی سرش گذاشتن

حالا شما یکوچولو صبر کن ببین بالاخره قراره چی بسر سرمایه مردم بیاد 

توی جمله من از کلمه مثل استفاده شد...ولی اینم هیچ فرقی ندارن کلاه شرعی سرش گذاشتن حالا شما یکوچولو ...

آهان آره گفتید مثله...درسته عزیزم😁 ولی از لحاظ شرعی من تحقیق کردم هرکس باتوجه ب مرجع تقلیدش می‌تونه بپرسه...این شماره ۰۹۶۴۰۰ 

حلال هست....

آهان حالا اونو ک خدا می‌دونه از این دولت هیچی بعید نیست😁

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2714
آهان آره گفتید مثله...درسته عزیزم😁 ولی از لحاظ شرعی من تحقیق کردم هرکس باتوجه ب مرجع تقلیدش می‌تونه ...

عزیزم مراجع دارن نون همین دولتو میخورن(البته ن همه)

مگه یادتون نمیاد یموقعی قند حروم شد بنابرشرایط...بعد اومدن گفتن غسلش بدید توچایی تا حلال بشه  البته با احترام ب مرجع شما این حرفومبزنم

بهتره بحث سیاسی نشه

روزتون خوش

عزیزم مراجع دارن نون همین دولتو میخورن(البته ن همه) مگه یادتون نمیاد یموقعی قند حروم شد بنابرشرایط. ...

متوجه منظورت نشدم...ن والا یادم نیست کی گفتن قند حرومه...تو اب بزنیدد....نشنیدم

بهرحال هرکس مسئول اعمال خودشه و اون دنیا باید پاسخگو باشه

قربونت عزیزم. 

روز شماهم خوش

عزیزم مراجع دارن نون همین دولتو میخورن(البته ن همه) مگه یادتون نمیاد یموقعی قند حروم شد بنابرشرایط. ...

اینجا هم هست گلم اگه خواستی بخون 

https://ihadaf.com/حکم-شرعی-بورس-چیست؟/

عزیزم الان کجا میتونم من نمیدونم چجوریه کجا بایدپول بدم

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن
منم میخام امروز واسه اولین بار خرید کنم  ولی نمیدونم کدوم خوبه🙄

امروز میخواید خرید کنید؟؟؟؟

از اینکه شاخص به مقاومتش نزدیکه خبر دارید؟؟

همینجوری میخواید خرید کنید که نمیدونید کدوم خوبه؟؟

ایا سهمی که میخواید بخرید وبررسی کردید که نقطه اشتباه وارد نشید؟؟؟

سلام قصد دخالت نداشتم ولی حرفتون واقعا عجیب بود

هیچ مدرک مستدلی برای حرفتون نیست؛ خواهش حرفههای کوچه بازاری نزنیم

2706